Hitri ali počasni?

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

tema odprta - 20. jan 2011 10:53 | ogledi: 8.488 | odgovori: 117

Bolj kot se staram bolj mi gre " na živce" počasnost človeka. Trpim, ko gledam ljudi, ki delajo karkoli že, počasi " polentasto". Takemu bi najraje vzela delo iz rok, ker trpim, trpim, ob gledanju takega človeka, ki cinca.

Kaj pa vi menite o tem? Ste hitri ali počasni?



Nikoli ne reci nikoli

Temo je spremenil(a) anamarija1 dne 21. jan 2011 8:39

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

20. jan 2011 10:59

Tudi jaz ne trpim "polent"

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 11:02

joj , kako sem vedno sovražila eno sošolko iz gimnazije, ko smo šli med malico v maximarket, vrsta je bila seveda neskočno dolga, ona pa je plačevala in zlagala stvari v torbo in pospravljala drobiž in kar ni in ni se nikamor premaknila ... je pa seveda odvisno od dneva, če sem bolj zamišljena, potem "polent" sploh ne opazim, včasih bi jim pa najraje .... aaa! kaj naredila tunna http://titabota.blogspot.com/

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

20. jan 2011 11:05

Kolk sta pa vidve stare? A se res ne zavedata da bosta tud vidve enkrat polentaste in da bosta šle nekomu na živce? Oziroma, z tako izjavo sta marsikomu že stopili na živce. Kje je pamet punci........ janko1

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

20. jan 2011 11:05

Zanimivo! Meni pa gredo na živce furjasti ljudje, ki se ne znajo posvetit delu in pri tem uživat. ;)

p.s. Očitno si bom moral počasi priznat, da ne znam več slepo tipkat. :)


Sergej

Sporočilo je spremenil(a) Sergej C dne 20. 2011 11:09

neznan uporabnik

20. jan 2011 11:10

He he, jaz sem bolj pri počasnih

In se z eno mojo sicer zelo dobro prijateljico ne razumem prav dobro, ker ona je pa tako hitra, da marsikaj v štartu pozabi vzeti s seboj ali zamesi kruh brez kvasa ali zaradi brzine pozabi vzeti s seboj ključe od stanovanja (slepa kljuka!) in potem je potrebnega ogromno nekega časa, da se stvari spravijo v red.

 

Po mojem mnenju je najprej potrebna počasnost, potem, ko si dovolj nadrilan, lahko pa hitiš.

Ampak kam pa, v bistvu?

 

Druga stvar je cincanje. To je večna dilema in znak nerazčiščenih pojmov. Cincanje se opravlja privat. Ko prideš v svet, cincanja ne sme več biti.

 

Tako na prvo žogo me hitrost asociira na šlamparijo, počasnost pa na študioznost.

Sicer mi dopade, če ljudje pri zelenem semaforju takoj speljejo, a vzamem v zakup, da avtošola pred mano tega ne naredi. Ko bodo natrenirani, bodo hitrejši.

 

Tista počasnost, da se raztegne ura, po kateri si plačan, gre pa tudi meni malo v nos.

 

Ampak Anamarija, dej mogoče kaj bolj konkretnega povej?

japaja

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 11:10

komu sem s svojo izvajo stopila na živce, ni moj problem. internet je svobodna zadeva, vsak lahko pove svoje mnenje. razlika je med furjastim in hitrim. furjastih ljudi tudi jaz ne maram, in če grem v trgovino, mi je super, če je blagajničarka pozorna in vse lepo previdno poračuna, in mi pri tem ne meče izdelkov v zrak. če pa počasi vrača drobiž, ne spremlja kdaj je kartica odobrena ali pa na kakršen koli drug način zavlačuje in povzroča nelagodje meni in ostalim za mano, to pa je počasnost. tunna http://titabota.blogspot.com/

leiiča  

član od: 20.9.2008

sporočila: 55

20. jan 2011 11:13

Jaz imam v študentskem stanovanju cimro, ki je počasna kot polž... včasih imam občutek, kot da gledam počasni posnetek. Ampak ne razumem takih ljudi ali se jim enostavno ne da ali so naveličani že vsega??? Sploh ne pokažejo nobenega življenja. Kot da jim je vseeno kaj se dogaja z njimi. 

LP, Lea

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

20. jan 2011 11:16

komu sem s svojo izvajo stopila na živce, ni moj problem. internet je svobodna zadeva, vsak lahko pove svoje mnenje. Saj, zato sem se pa oglasil, ker internet je res svobodna zadeva........ janko1

neznan uporabnik

20. jan 2011 11:18

Janko1, spet si me spomnil na našega dragega Drejčka, ki je popi**il, ker so mu upokojenci na šalterju kradli čas.

 

Mojo mamo je hitrost bolniškega osebja skoraj ubila. njim se je mudilo, ker je rešilec stal sredi ceste, njej je pa zaradi brzinskega šoka skoraj odpovedalo srce. Še dobro, da sem uletela v pravem trenutku (takrat sem bila pa svetlobnohitrostno hitra KVAK)

Ma v bistvu na hitro in na mimgrede ne gre nič. Razen če imaš drisko.

japaja

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 11:19

no saj, ampak če sem tebi stopila na živce, je to samo tvoj problem, jaz se zaradi tega ne sekiram, včeraj sem v Mercatorju kupila 3kg jabolk, pa 5 min čakala, da mi je blagajničarka poračunala, a misliš, da se ona kaj sekira?? tunna http://titabota.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti