Hitri ali počasni?

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

24. jan 2011 17:33

japaja je napisal/a:
Kdo pa je ta Suma Sumarum, Mišzmoke??

A: Oprostite prosim, mogoče veste kje je Vizavi?

B: Na oni strani!

A: Ne me zafrkavat! Od tam so me pa sem poslali.

 

Star vic, ki se mogoče dotika obeh tem. Vsi ne zmoremo vse in vsi ne vemo vse. Je pa ta svet namenjen vsem nam... vsaj upamo lahko!

LP

Sergej

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. jan 2011 17:36

Lahko da se motim, ampak kolikor mi je znano, je sestrino ime Summa Summarum, Suma Sumarum je pa sestrična po mamini strani.

nola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. jan 2011 17:36

Ja, čar je v pestrosti, je ravnokar minilo leto biotske raznovrstnosti, ampak, ne pozabite, tudi letos je biotska raznovrstnost dejstvo, čeprav uradno obeležujemo mednarodno leto gozdov.

Da se nam le ne bi zgodilo, da od dreves ne bi gozda videli.

rimljanka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

24. jan 2011 17:38

  , no, saj gre, natančnost, mislim.

lp

 



mzm

Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 24. 2011 17:39

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. jan 2011 16:24

Ojoj, kar paše tale zafrkancija v teh sivih, mrzlih dneh. Sicer pa, dajmo si končno enkrat za vselej dopovedati drug drugemu, da kot imamo različno barvo las in kože, barvo oči, centimetre v višino in širino, tako smo različno hitri oz. počasni. Pa vseeno enkratni in neponovljivi. Bolj kot hitrosti, bi se morali privajati strpnosti na  vseh nivojih.

 

naor

neznan uporabnik

25. jan 2011 16:30

 

Kaj pa tale:

"Bodi no malo bolj strpen do moje nestrpnosti." ?

 

japaja

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

25. jan 2011 17:02

anamarija1,sto ljudi sto čudi in, če te rukne prej, kot se postaraš, kaj rečeš, boš dohajala polentaste? Veš, takrat pa polentasti pomagajo, pa ne zavijajo z očmi, ampak z občutkom pomagajo pa ne samo pri blagajni tudi pri WCju. zaja

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

25. jan 2011 17:44

Polentnost in staranje pa nimajo, mimogrede, prav nobene zveze!

Mislim, da tistega, ki je počasen zaradi starosti / bolezni / duševnega stanja, in tistega, ki je počasen zato, češ, kaj pa mene briga za ostale...vsaj večina izmed nas ne meče v isti koš. Se skoraj vsakemu človeku vidi v očeh, če ga le pogledaš!

Seveda se svet ne bo podrl, če nekoga motijo počasni ali hitri, suhi ali debeli, lenuhi ali deloholiki, strpni ali nestrpni. Smo različni, ane.

peter

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

26. jan 2011 16:33

No, ob tej temi sem dobila asociacijo na svoje počitnice v Grčiji nekaj let nazaj. Nam je naš turistični predstavnik posebej povedal, da je nekaj najbolj nevljudnega za Grke, če si nestrpen in jih priganjaš... Smo čakali na našo prtljago v hotelu nekaj ur, ker so se gibali z "nadzvočno"hitrostjo od recepcije do sob. Groza!!!! Tako ni niti presenetljivo, ko so čez nekaj let objavili svoj "kaput", ki ga zdaj rešuje cela Evropa. kara

neznan uporabnik

26. jan 2011 17:14

Langsam aber ziher....

 

Sicer pa nekje piše, da bodo zadnji prvi in prvi zadnji...tko da je tole vse skup ena mineštra

Hvalanevemkomu, da imamo nebroj opcij na razpolago, jst sm bla danes že malo počasna, malo hitra, potem sem bila spet hitra, zdaj bom nekaj časa nepremičnina, ob pet do 7h bom pa najbrž letela v štacuno "že še po kej"...

Eden pri nas doma pravi, da je treba vsake toliko kri po žilah pognat. Je dobro proti strdkom menda.

Ampak tudi tista največja radost v življenju je mešanica počasnega in hitrega tempa, kajneda ?

 

.............................

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti