Hitri ali počasni?

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

23. jan 2011 9:40

Jaz pa raje sebe v .... spravim, pa druge ščitim, mirno spim, predvsem pa me vsi spoštujejo, vsaj v mojem krogu!

Na geslo pa sem že pozabla, bom ga morala spremnit

Nikoli ne reci nikoli

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

23. jan 2011 21:40

Heehe, Ani, se pridružujem tvojemu uvodnemu postu. Bi kar najraje iz kože skočila, ko vidim kakega počasneta, pa v kateremkoli smislu že. Razlika je le v tem, da bolj kot se staram , bolj sem se nekako sprijaznila s tem, da smo eni pač bolj med hitrimi, drugi so pač med manj hitrimi, svet pa je lepši ravno zaradi tega, ker nismo enaki. Kako še le jaz moram iti komu na živce, ko vse naredim tako na hitro in (po njegovem mišljenju verjetno) na pol?

Pa se obrnem, zamižim, naredim vmes par stvari, ... in je vse tako kot mora biti.

P.S. Pa saj smo vsi razumeli, da se tvoj post nanaša na pospravljanje sobe pri tvojem mulcu.

Anja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jan 2011 8:56

Še dobro, da je pred tabo Anja pisala, saj mi v mislih bere.

Če bi bilo tako kot si ti razumel, bi pod opombo napisala naj odogovorijo le "tahitri".

Ni bil moj namen koga ožaliti in razočarati. Imam veliko "počasnih" prijateljev, ki jih imam rada, jih spoštujem, cenim in nenazadnje tudi občudujem, ker so večinoma flegmatiki. Nešteto krat sem si v življenju želela biti taka kot so moji prijatelji, vendar žal mi ne uspe in nikoli mi ne bo uspelo.

Multivitamin obžalujem, ker sem te razočarala, nisi prvi in tudi zadnji ne...

 

lp!



mamaf

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 24. 2011 08:56

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. jan 2011 9:22

Anamarija, še enkrat sem prebrala tvoj "otvoritveni nagovor" vsem hitrim in počasnim, kjer si na splošno rekla, da ti gredo z leti vedno bolj na živce ta počasni, ta polentasti. Ti tudi verjamem, da nisi mislila nikogar užaliti, le napisala si kaj te moti. Ni pomembno, kaj si točno mislila, čeprav si se kasneje osredotočila na en dogodek z dvema prodajalkama. Brez veze se je zdaj izvijati z različnimi razlagami. Moj notranji glas mi pravi, da ti gredo ta počasni na jetra in to je to. So what? Meni gredo pa kakšni drugi. Npr. tisti, ki kradejo državno premoženje, pa se jim nič ne zgodi. Življenje pač!

naor

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jan 2011 9:54

Naor, še enkrat preberi si nekaj spregledala!

lp!

Nikoli ne reci nikoli

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

24. jan 2011 15:24

Suma sumarum, vsi si gremo na živce!

lp

mzm

neznan uporabnik

24. jan 2011 16:00

Kdo pa je ta Suma Sumarum, Mišzmoke??

japaja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. jan 2011 16:04

To je setrična od Chucka Norrisa.

nola

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

24. jan 2011 17:16

Umetnost je hitrga konja jahat počasi je meni vedno gvooril trener Jaz imam že odkar sem spregovorila problem da prehitro govorim in s tem spravljam ob živce vse okoli sebe in še sama sebe ker iz enega stavka naredim eno besedo. Se odvajam...počasi. Mi grejo pa blazno na živce ljudje,ki počasi dojemajo (da ne bi kdo pomislil da govorim o ljudeh s posebnimi potrebami!!!). Na živce mi grejo sošolci/sošolke ki jim 10 poveš kdaj se piše npr test on pa še kar "kdaj? kdaj? kdaj" in potem se po pol ure oglasi drug "a test pišemo? kdaj? kdo je to rekel" Obolistična zadeva Roncolino

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

24. jan 2011 17:20

Oprosti, nola, ne bo držalo! Nenatančnost! (da ne spadaš med ta hitre?) Je sestra!!

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti