Hitri ali počasni?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. jan 2011 17:19

Ampak tudi tista največja radost v življenju je mešanica počasnega in hitrega tempa, kajneda ?

 

ja pa ja, in samo tu bi polentnost drugega sodelujočega v tej radosti motila; seveda bi mu pa pomagala, itak ...

 

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

26. jan 2011 17:24

Jao, smo že v detajlih

Pravzaprav se morata res dva s približno enako filozofijo skup dobit, če ne je vse skup brez veze..

 

Čak mal, Anamarija1, kaj je tebe v bistvu ziritiralo, da si odprla to temo???

japaja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8694

26. jan 2011 17:30

Pa, mislim...

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. jan 2011 17:47



Nikoli ne reci nikoli

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 27. 2011 15:03

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. jan 2011 17:51

japaja je napisal/a:

Čak mal, Anamarija1, kaj je tebe v bistvu ziritiralo, da si odprla to temo???



Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zdaj sem zastopila zakaj odprete teme

Nikoli ne reci nikoli

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. jan 2011 18:56

Tole je Makaroviceva napisala (prosto po spominu), bi rekla pred 1987. Se opravicujem za manjkajoce kljukice nad sicniki. Je na svetu ze tako, kar se enim zdi lepo, zdi se drugim nemogoce! Ti po svoje se spakuj, drugih pa ne zasmehuj, vsak naj dela to, kar hoce. Jezik kazes, v nos vrtis, tulis, cvilis, se rezis, spuscas nenavadne krike! Kdo pa pravi naj drugacno bi veljalo za napacno! Torej naj zive - Razlike! Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. jan 2011 18:59

Tole je pa lepo! Naj žive razlike!

naor

Jutranja  

član od: 18.1.2011

sporočila: 30

9. feb 2011 10:52

Tudi počasi se daleč pride ali nikoli ni prepozno, drži zame...pravim, vsak posameznik naj se ne ozira na "govoričenje" drugih, naj dela kar se zdi njemu prav oz. ga osrečuje, pa čeprav to odkrije malce pozneje... Lp, Jutranja

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

9. feb 2011 15:50

Ne morem si kaj, da ne bi pristavila še svoj lonček. Spadam med ta-hitre, bolj prav med tafurjaste. Ne morete si misliti koliko težav sem že imela zaradi te svoje značilnosti oz.napake. Marsikatera naloga, ki sem jo hitro in dobro opravila, ni bila nič vredna, ko se je najdla kakšna malenkostna napaka, ki sem jo zagrešila zaradi površnosti. Tudi doma sem hitra, vendar zaradi površnosti včasih veliko dalj delam ko moram popravljati napake. Trudim se, da mislim kaj delam, toda, če si takšen po naravi, je težko dolgo vztrajajti pri koncentraciji. Še posebej ko je toliko drugih zanimivih reči, ki bi jih lahko počel medtem ko kuhaš ali pospravljaš. Namesto, da opravila eno delo od začetka do konca, se mi med opravljanjem enega dela odpre 10 novih in nato delam vsega po malo in nič natačno. Groza, ampak takšna sem, kdo me ima rad takšno kot sem, v redu, kdo pa ne, se me naj izogne in si najde primernejšega partnerja. Saj v tem pa je bistvo človeštva. V različnosti, a ne.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti