Hitri ali počasni?

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

20. jan 2011 11:20

japaja janko1

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

20. jan 2011 11:21

Po prebranem prvem postu, mi je najprej prišla na misel počasnost na cestah: voznik pred mano vidi da je rdeča luč in bo čiiiistoooo počasi peljal do semaforja, da mu ja nebo treba ustaviti, obenem ga pa prav malo briga če nekdo za njim zavija desno in ga tisti semafor sploh ne zadeva, ali pa nekdo pred mano zavija in zmanjša hitrost in dolgo pelje čisto počaso potem tik pred zdajci,da smernik in nato čisto počasi zavije.....grrrrr V trgovini sem pa tudi delala in srečaš zelo zanimive "tipe" počasnežev in furji....

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. jan 2011 11:22

Jaz grem pa sama sebi na živce ob spoznanju, da postajam počasnejša pri vsakdanjih opravilih, še bolj pa mi gre na živce moj predragi, ki je čist preveč furjast. Iz tega sledi, da je tudi tu verjetno najboljša ena zlata sredina.

rrr

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

20. jan 2011 11:25

Zelo zanimiva tema. Moja izkušnja: vedno sem bila pri tahitrih; tudi če sem kaj zgrešila, sem ponovno naredila prej kot tapočasni. Potem pa sem šla za nekaj časa na drug konec sveta, kjer se 'biznis' dogaja s svetlobno hitrostjo, samo življenje pa bolj počasi - počasi v trgovini, počasi na banki, polentasto na pošti, promet,... In zdaj me ta počasnost ne moti več toliko. In sem se odločila, da s prodajalko ne bom več tekmovala, ali bo ona prej poskenirala blago ali jaz prej pospravila v vrečko! In je kar zanimivo, poskusite Lep dan, Mateja Sporočilo je spremenil(a) matejac dne 20. 2011 11:26

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jan 2011 11:26

Tole ima vse možnosti, da postane ena galerija malih nestrpnosti...

Do trenutka, ko bodo temo zaklenili.

Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jan 2011 11:31

Festina lente.

 

Loni Makaroni

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. jan 2011 11:35

ribaracarak je napisal/a:

Jaz grem pa sama sebi na živce ob spoznanju, da postajam počasnejša pri vsakdanjih opravilih, še bolj pa mi gre na živce moj predragi, ki je čist preveč furjast. Iz tega sledi, da je tudi tu verjetno najboljša ena zlata sredina.



rrr

Nisem furjasta sem pa zeloooooo hitra. Zaenkrat me starost ne ustavi...

Nikoli ne reci nikoli

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. jan 2011 11:39

Tema je vsekakor namenjena nam mlajšim...ne? Jasno, da starejši ne morejo biti hitri....

Nikoli ne reci nikoli

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. jan 2011 11:43

Loni, ampak verjetno ne na tak način, kot je pred daaavniiimiii leti rekel moj sošolec v OŠ pri uri slovenskega jezika - POČASI SEM HITEL DOMOV

rrr

neznan uporabnik

20. jan 2011 11:43

Zakaj galerija malih nestrpnosti? Galerija življenja pač.

 

Potrebovala sem kar nekaj časa, da sem svoje otroke naučila strpnosti.

Ena od lekcij je bila pri zdravniku.

Vsi smo pizd**i, ker smo dolgo čakali na vrsto.

Potem, ko smo prišli na vrsto, se nam je pa blazno fajn zdelo, da si je dohtar vzel dovolj časa za nas.

Ne glede na to, kako dolgo bodo tisti za nami še čakali.

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti