Odkup rabljenega pohištva

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

tema odprta - 14. jan 2011 11:10 | ogledi: 15.262 | odgovori: 7

Pozdravljeni vsi na strani kulinarika.net

Imam eno prošnjo, če mi bo mogoče kdo lahko pomagal. Sicer sem že iskala preko googla ampak nisem našla nič od tega kar želim.

Zanima me ali v Mariboru ali okolici obstaja kakšna trgovina oz. kdo ki odkupuje rabljeno pohištvo? Zaradi selitve ne vem kam z rabljenim, a ohranjenim pohištvom. Če bo le mogoče, bi rada za to pohištvo dobila vsaj kak euro. Drugače mi očitno ne bo preostalo drugega kot, da ga komu podarim.

Za kakršnokoli pomoč ali nasvet se vam že vnaprej zahvaljujem

lp

naj

naj

andreychika  

član od: 18.12.2006

sporočila: 40

14. jan 2011 13:30

Obstajala je trgovina Kajža, ne vem pa, ali še deluje. Poguglaj malo. andreychika

remiskica  

član od: 26.4.2009

sporočila: 21

14. jan 2011 20:21

Kaj točno pa prodajaš? In kakšna je cena? En gospod, ki ga poznam potrebuje rabljeno spalnico. Lahko na zs. remiskica

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

15. jan 2011 12:06

Hvala vsem do sedaj za odgovore ter pomoč.

anaeva, bom poskusila tudi z oglasom na bolhi, če ne bo šlo drugače.

andreychika, trgovina Kajža v Mariboru žal ne obstaja več. Sem že iskala po internetu ter spraševala prebivalce Maribora in je bil odgovor negativen.

remiskica, tebi sem poslala ZS.

Če še mi lahko kdo da kak uporaben nasvet pa bom zelo vesela.

lp, naj

naj

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

15. jan 2011 17:56

Obstaja še velio radijskih postaj,ki imajo brezplačne male oglase.Vem,da ima radio Ognjišče,pa zagotovo še kakšen malo bolj lokalni obstaja.

Poizkusi.

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

mojca02  

član od: 2.2.2011

sporočila: 1

2. feb 2011 14:05

Ja mi smo pravkar v postopku za odprtje trgovine z rabljenim pohištvom v Mariboru..Če imaš možnost mi na E-mail pošlji kakšno fotografijo od teh predmetov ter kontaktno številko da te lahko kontaktiram. L.P. mojca02

baucika  

član od: 23.4.2007

sporočila: 6

5. jun 2011 20:32

Mojca, trgovina obratuje?
Poslala sem ti ZS glede ene spalnice, ki jo imam viška :)

Lp, Ana

baucika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti