Semenski krompir

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

5. apr 2016 21:31

Vikica, jaz bi dolge klice potrgala, nato pa bi dala krompir v gajbicah (na tenko) v svetel in topel prostor. Zelo hitro se bo znova nakalil, ta čas pa se bo tudi zemlja od še segrela in  bo zelo hitro pokukal ven. Saj za sajenje krompirja še ni zadnji čas, bolj prvi, če mene vprašaš. Če boš sadila na vrtu, si lahko pomagaš s kovertanom.

Uživajte v sajenju in v dobrem pridelku.

Balenka

Vsesadkosneda  

član od: 11.12.2012

sporočila: 178

5. apr 2016 21:49

Pridružujem se Balenkinemu mnenju. Mi krompir običajno kalimo nekaj dni, vsekakor pa manj kot teden. Smo pa tudi že kdaj v zemljo vtaknili krompir direktno iz kleti, ko nam je do konca vrste manjkalo le nekaj krompirjev. Ta krompir je ravno tako lepo uspeval.

 

Veliko užitkov ob ukvarjanjem s sajenjem želim...

Vsesladkosneda (slastnakuhinja.blogspot.si)

Moris76  

član od: 16.7.2017

sporočila: 1

16. jul 2017 10:43

Pozdravljeni. A kdo ve, kje se dobi semenski krompir-starinski? Ki ni gensko spremenjen? Včasih je seme krompirja trajalo 100 let. ni bilo treba kupiti seme, ni bil GSO. Kdo ve, kje se ga da dobit?

Hvala lepa

Moris76

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. jul 2017 10:52

Tudi krompir, ki je na slovenskem tržiču naprodaj za sajenje (semenski kormpir) ni GSO.

Zdaj nasploh ni čas za sajenje krompirja in torej v trgovinah ni na voljo. Najbolj se boš spomladi približal iskanemu kromopirju, če boš zanj povprašal (morda že zdaj) na kakšni ekološki kmetiji, ki ga prideluje, Kmetijski inštitut Slovenije je selekcioniral cel kup našemu okolju prilagojenih sort krompirja, imenovanih po slovenskih rekah (KIS Sora, ....), najdeš jih na priloženem linku.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti