Svečani oblačilni report 2011

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

5. maj 2011 7:40

Pa ko boš že kupovala, nabavi še tanke svilene in dovolj dolge nogavice, da se ne bo dober vtis sesul tako, kot se žal prevečkrat pri naših političnih prvakih, ki v prvih vrstah stegujejo svoje krake v razvlečenih, spranih, prekratkih in v harmoniko nabranih štumfih, ki jih zelo radi obujejo k pošvedranim gumaricam pod Armanije s predolgimi rokavi.

nola

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

5. maj 2011 17:32

tako lepa pa spet ni ,

da bi jo morala tolikokrat nalimat

onaon Ne veš, kaj zmoreš, dokler ne poskusiš.

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

5. maj 2011 22:43

nola je napisal/a:

ki v prvih vrstah stegujejo svoje krake v razvlečenih, spranih, prekratkih in v harmoniko nabranih štumfih, ki jih zelo radi obujejo k pošvedranim gumaricam pod Armanije s predolgimi rokavi.



nola

 

Ha ha

Čarli08

MancaS  

član od: 28.9.2007

sporočila: 107

16. jun 2011 13:25

Mene pa zanima še, kako naj bi se za poletno poroko oblekli moški, ki niso v vlogi priče in/ali iz ožje družine (starost okrog 30). Ali so v redu hlače na rob, boljša srajca s kratkimi rokavi in primerni čevlji? Je potrebna obleka, kravata? So tudi kakšne omejitve glede barv?

MancaS

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

16. jun 2011 13:50

Midva sva nekako diplomatsko prosila goste, da se izognejo kombinaciji srajca s kratkimi rokavi + kravata, vse ostalo je brez omejitev, tudi crocsi po torti. 

Saša

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

16. jun 2011 22:33

vem,da je malo pozno, pa vendar, bolje sedaj kot nikoli - z nakupom dekliške maturantske oblekce začnite že na zimskih razprodajah - moja hči jo je kupila takrat, zgleda je bila naša črna elegantna oblekca "ostanek" oblekc za novoletne zabave - pozitivno - ponavadi so znižane, izognete pa se tudi noremu iskanju oblekce v smislu - tista, ki mi je najbolj všeč, ali je ni, ali ni prave številke ..... če takrat ne najdete kaj primernega, vam še vedno ostane nori april, maj, junij.

Mateja

tejča

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

12. jun 2014 14:09

Da spet malo obudim to temo, ker imam majhnen problem, kaj obuti.

Konec junija grem na operno predstavo v tujino.  Ali imam lahko malo črno obleko brez nogavic s sandali?

Ali so nujni zaprti čevlji oziroma salonarji? Za nogavice je Vendelina Jr. vedno poudarjala, da jih ni treba. Dosedaj sem bila na podobnih dogodkih vedno pomladi ali jeseni in sem imela salonarje. Res pa je, da na takih zadevah zadnja leta lahko vidiš vse-od večernih oblek do kavbojk. Jaz bi pa vseeno bila rada "porihtana" kot je treba.

Hvala za nasvete.

lenka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. jun 2014 20:38

Vilina je napisal/a:

 

Konec junija grem na operno predstavo v tujino.  Ali imam lahko malo črno obleko brez nogavic s sandali?

.



lenka

Lahko. S takšno kombinacijo se nikoli ne udari mimo (razen, če je material oblekice preveč volnen in se vidi, da je zimska zadeva)

Lahko si pa še bolj poletno šik in si omisliš takšno kombinacijo

Maxi enobarvna obleka - recimo nekaj takega

http://www.zara.com/si/en/woman/dresses/party/max

v kombinaciji z flat sandali z bleščicami (ker v štikalah po pletnih kamnihti tlakih ni kakšen silen užitek) - bleščice na nartu so letos ultimativni poletni šik in znak modno samozavestne punce.

http://www.humanic.net/int/women/trend/2014/2/white-

Hope this helps

Vendelina jr.

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

13. jun 2014 7:21

Vendelina, hvala.

Kot vedno, nasveti na mestu.

lenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti