Svečani oblačilni report 2011

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. maj 2011 19:08

mamamia je napisal/a:

 

Me čudi, da je še samska, pravijo, da kot obsedena išče primernega milijonarja.

Mamamia



mamamia

 

Verjetno je ravno v tem problem....

 

 

 

Vanja

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. maj 2011 19:10

Ja jaz sem tudi že večkrat oblekla iste kavbojke in obula iste čevlje. Groza a ne? Se mi je nekako zdelo, da je medijem dolgčas oz. nimajo kosti za glodat.

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

1. maj 2011 22:40

Nobena pa ni pohvalila ateja Middleton ... meni se je v tistem avtu s hčerjo zdel kot Harrison Ford ... šarmanten gospod, skratka

Čarli08

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

2. maj 2011 9:31

Ja Čarli08 na ata Middletona smo res pozabili. Meni je tudi on super zgledal. Pravi ponosni očka :).

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. maj 2011 10:37

SUZANAZ je napisal/a:
Zdaj pa že mene mika, da bi si omislila kak klobuk.

Suzi

Welcome to the club

Vendelina jr.

mojka  

član od: 4.6.2005

sporočila: 95

4. maj 2011 17:11

Mene pa zanima še kaj o moških svečanih oblekah (če sem kaj spregledala, me prosim preusmerite); ožja žlahta, priče na poroki. Kaj je in, kaj je out?



mojka

Sporočilo je spremenil(a) mojka dne 04. 2011 23:19

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:53

Odvisno,ali je poroka samo civilna al cerkvena? Nasplošno pa se v obeh primerih obleče vsaj dobro krojena črna ali temno siva obleka, snežno bela srajca in svilena kravata v barvi obleke. Čevlji morajo biti tudi kvalitetni, zloščeni do sjaja. Nohti na rokah urejeni,lasje pristriženi, obraz obrit. Če kdo nosi brke ali brado mora biti pristričto in urejeno. Mora biti vsaj za tistih 15 minut total elegantno. Pol na pijanki pozno v noč pa so tud kavbojke okej.

Kak svež, nevsiljiv eau de toillete je dobrodošel. Ampak resnično samo za piko na i. Ne sme biti vsiljo.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. maj 2011 19:41

Mojka. Večne so črne in sive obleke. (sicer nekaj o tem piše nekje na tretji-peti strani tega topica)

Bolj kot je minimalistčno in manj barv, bolje je.  Nobl so npr temnosive obleke s svetlejšesimivi kravatami. Črne obleke je pa najbolj varno kombinirati s svetlimi srajcami in kravatami v istem tonu. Npr: če ima nevesta slonokoščeno barvo obleke, potem ima ženin tako srajco in kravato (če mu gre ta barva na ten).

Če imata ženin in nevesta takšna tena, da barve, ki pašejo enemu, ne pašejo drugemu, potem se zadeva reši tako, da se namesto bele srajce poišče kakšna najbolj nežno-svetloplava (tako, da se modrega tona skoraj ne vidi) in smiselno barvno usklajena kravata. Namreč, ta bejbi svetloplava, ki je skoraj bela - ta barva rešuje tudi najbolj hecne tipe tenov.

Kravate defintivno da.  Je treba obleči nekaj bolj brezčasnega in slovesnega (in situacije brez kravat težko dajejo vits brezčasnosti).

Defintivno ne:

- rjavih in rdečih barv na ženinu....to je ajoj. Zelene barve so tudi ajoj.

- ne smokinga in metuljčka, ker to znajo dobro nostii princ William (poročen), James Bond (fikcijski lik) in George Clooney (tega pa najbrž ne bo na poroko) - ostali pa v tem več-ali-manj zgledajo kot študentje, ki za malo delo strežejo na eventu

- nobena pobensnela floristka ne sme na reverje pripenjati rožic, konfetov in ostalega kiča. Rožice naredijo vraga in pol (in tega ne očisti nobena čistilnica), konfeti in ostale pripete stvari - to je pa tako grozno obupno, da še iščem besedo, ki bi to grozo ustrezno opredelila. Ko jo najdem, javim.

- ne belih rekelcev (naredijo natakarski vtis) in belih hlač - razen, če se  ima poroka zgoditi na kakšnem tropskem otoku in to na plaži in gre za ženina kubansko-brazilskih kapacitet, z minimalno višino 190 centi.

 

Hope this helps.

Vendelina jr.

mojka  

član od: 4.6.2005

sporočila: 95

4. maj 2011 23:32

Vendelina jr. je napisal/a:

Bolj kot je minimalistčno in manj barv, bolje je.  Nobl so npr temnosive obleke s svetlejšesimivi kravatami.
Vendelina jr.

Hvala obema. Grem torej v lov za eno novo belo srajco in sivo kravato. Sliši se enostavno; upam, da bo res. Hm, na ženski del raje ne pomislim. To bo večje garanje.

mojka

neznan uporabnik

4. maj 2011 23:36

Če le imaš možnnost, kupi svileno kravato in srajco. Če ne, vsaj kravato. Pa čevlji morajo biti nobel od nobel. In zglancani.

 

 

Poročaj,

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti