Hologrami proti bolečinam - čipi

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

tema odprta - 8. jan 2011 21:57 | ogledi: 8.987 | odgovori: 4

Ali morda kdo pozna te čipe od CIeaure, to hologramski zapisi, ki naj bi lajšali bolečine. zanimajo me vaše izkušnje in Seveda pa me zanima tudi cena.

onaon Ne veš, kaj zmoreš, dokler ne poskusiš.

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

5. avg 2011 8:48

Res je super, da se vedno, ko koga kje zaboli, v istem dnevu prijavi na kulinariko nek dobrodelnež, ki želi pomagati in ima izdelek, o katerem je govora in ga celo prodaja.

Kaj bi mi brez teh čudežnih izdelkov! Nekateri naivneži pa še hodijo k zdravnikom v dolge vrste čakajočih. Ker če bi vsi vedeli za hologramske čipe in druga tehnična čuda, vrst ne bi več bilo. Zdravniki namreč ne morejo pomagati vsakemu, ti čipi pa kot kaže lahko (vsaj po odgovoru nove članice geje).

Uredništvu predlagam, da subvencionira vse te prodajalce, ki altruistično in za simbolično ceno prodajajo izdelke, ki res pomagajo, kot so hologramski čipi. Uf, že ime se sliši tako učeno, da gotovo pomaga. 


Miška Miša

Sporočilo je spremenil(a) MiškaMiša dne 05. 2011 08:49

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

5. avg 2011 10:46

MiškaMiša  

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

5. avg 2011 13:08

geja555 je bila opozorjena, kdo bi koga moral subvencionirati pa, ni, da bi besede zgubljali.

Ko bi taki prikriti oglaševalci, ki se delajo dobrosrčne, pripravljene pomagati, deliti spoznanja z vsemi (za katere do včeraj sploh še niso vedeli) in kar je še takih namenov, le oglas plačali, pa bi bilo uredništvo povsem zadovoljno.

geja555  

član od: 4.8.2011

sporočila: 1

5. avg 2011 13:28

Vsem se iskreno opravičujem,ker sem vas vznemirila.

 

Lep dan še naprej in mogoče se še kdaj spomnite na mene:)

geja555

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti