Ciscenje trdovratnih madezev

darkab1  

član od: 8.1.2011

sporočila: 1

tema odprta - 8. jan 2011 11:33 | ogledi: 5.437 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Zanima me kako cistite madeze iz oblacil. Imam nekaj verjetno da bombaznih majic, iz katerih ne spravim dol razlicnih madezev, od hrane, mascobe... Majice so pisane, so bile ze veckrat oprane, poskusila sem z raznimi sredstvi, spreji, cetom iz trgovine. Zanima me, kako vi spravljate trdovratne, zaprane madeze iz oblacil.

Hvala!

darkab1

Miro  

član od: 6.9.2007

sporočila: 40

10. jan 2011 9:05

Dober je Togli spray, ki se uporablja tudi za odstranjevanje grafitov. Do sedaj nismo ugotovili, da bi kako obleko poškodoval. Našpricaš, in daš prati. Miro

tinnna  

član od: 18.4.2010

sporočila: 83

10. jan 2011 11:29

js še nism srečala madeža, k ga ne bi mogla odstrant z univerzalnim čistilom... ne vem zdle imena, pa tut več različnih proizvajalcev je... je pa fluorescentno rumene barve, v plastenki kt za okna špricat :D http://www.facebook.com/fizzimizzi

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

10. jan 2011 12:03

Kje se dobi Togli spray?

 

rdkapica

Sanjab1  

član od: 7.10.2004

sporočila: 98

12. jan 2011 17:42

Tinna praviš, da še nisi naletela na madež, ki ga ne bi šlo odstranit. Jaz pa še nisem naletela na čistilo, ki bi odstranil stare, zaprane madeže. Obstaja? Sanjab1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti