Hujšanje

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

24. jan 2011 17:25

Brez ločevalne diete (sladkarije vsakih 14dni), hoja povprečno 2 uri, v hrib, dnevno, 15kg kaliranja.

lp

mzm

Tanaya  

član od: 10.12.2010

sporočila: 152

25. jan 2011 15:50

mišzmoke je napisal/a:

Brez ločevalne diete (sladkarije vsakih 14dni), hoja povprečno 2 uri, v hrib, dnevno, 15kg kaliranja.

lp

mzm
Ta dieta pa ni zame. Brez sladkarij nebi zdržala Tanaya

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

25. jan 2011 16:07

jaz sem enkrat 40 dni zdražala popolnoma brez sladkarij ... rezultat: shujšala niti grama tunna http://titabota.blogspot.com/

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

26. jan 2011 11:19

Tanaya je napisal/a:
Jaz sem pred leti shujšala 10 kg z ločevalno dieto. Brez knjig, receptov ipd. Ločevala sem beljakovine in ogljikove hidrate, nisem pila sladkih pijač (sladkarijam se nisem odpovedala). Hitra hoja vsak večer 15-20 min. Po sedmi uri zvečer nisem več jedla. To je to Tanaya Sporočilo je spremenil(a) Tanaya dne 24. 2011 16:28
Pa kile niso prišle nazaj? Tudi jaz sem nekaj let nazaj shujšala za skoraj 10kg z ločevalno dieto, potem sem se tega še nekaj mesecev držala, vendar ne tako strogo, no, čez 1 leto sem dobila vse nazaj. Zdaj se mi pa zdi brezveze hujšat z nekimi dietami, čeprav mi vsi zdravniki skos težijo, da moram. Nimam več volje, ker sem vsakič dobila nazaj. Sem pa okrogla že od otroštva. Zdaj ne pijem sokov oz. redko, doma nikoli, pa zvečer ne jem (čeprav sem potem zjutraj lačna kot volk:D)... mislim da kakšnih posebnih rezultatov ni, ampak vsaj psihično se bolje počutim, ker nimam slabe vesti:) JanisJoplin

Tanaya  

član od: 10.12.2010

sporočila: 152

26. jan 2011 19:28

JanisJoplin je napisal/a:
Tanaya je napisal/a:
Jaz sem pred leti shujšala 10 kg z ločevalno dieto. Brez knjig, receptov ipd. Ločevala sem beljakovine in ogljikove hidrate, nisem pila sladkih pijač (sladkarijam se nisem odpovedala). Hitra hoja vsak večer 15-20 min. Po sedmi uri zvečer nisem več jedla. To je to Tanaya Sporočilo je spremenil(a) Tanaya dne 24. 2011 16:28
Pa kile niso prišle nazaj? Tudi jaz sem nekaj let nazaj shujšala za skoraj 10kg z ločevalno dieto, potem sem se tega še nekaj mesecev držala, vendar ne tako strogo, no, čez 1 leto sem dobila vse nazaj. Zdaj se mi pa zdi brezveze hujšat z nekimi dietami, čeprav mi vsi zdravniki skos težijo, da moram. Nimam več volje, ker sem vsakič dobila nazaj. Sem pa okrogla že od otroštva. Zdaj ne pijem sokov oz. redko, doma nikoli, pa zvečer ne jem (čeprav sem potem zjutraj lačna kot volk:D)... mislim da kakšnih posebnih rezultatov ni, ampak vsaj psihično se bolje počutim, ker nimam slabe vesti:) JanisJoplin
Enih 3-4 kg sem se zredila nazaj. Pri meni so problem sladkarije (pretiravam z njimi. To je moja droga) Aja pa peciva(predvčeraj pekla miške,včeraj jedli palačinke, danes kifeljčke!) Odkar sem na kulinariki sem se ponovno zredila za par kg. Bo treba na ločevalno. Jaz se se takoj v trebuh zredim in potem zgledam kot noseča (brez heca, me je že par ljudi vprašalo če sem noseča). Tako, da ko bom res bodo vsi že prvi teden vedeli Tanaya

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

31. jan 2011 13:43

Evo, čisto nič drastičnega, ginekologinja mi naslednji teden ne bo naredila predavanja, sem danes iz firbca stopila na vago, je 5ka spredaj. Se pozna, da januarja 4 tedne ne jem sladkega, včeraj sem zaključila in si na ta račun privoščila tiramisu. 

Loni Makaroni

Tanaya  

član od: 10.12.2010

sporočila: 152

2. feb 2011 12:43

BRAVO, čestitke!. Ps:Jaz pa ne upam na vago, ker se bojim da ni več 5ka spredaj Tanaya

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

9. feb 2011 12:41

Tudi jaz sem se odločila za izgubo kilogramov,ampak brez kakršnekoli diete:5-7 obrokov dnevno,jem samo ko je dan,ker telo zvečer ne prebavlja.Če pa pridem zvečer vseeno lačna,pojem ali jabolko ali kakšno juho.Je tako-če čez dan ješ zadosti,zvečer nisi lačen.V dobrem mesecu sem shujšala za 3 kilograme. andreja m

Mateya :)  

član od: 7.2.2010

sporočila: 33

1. jun 2011 20:43

Zdravo!

Ne morem, da ne bi napisala! USPELO MI JE!!! 15kg odkar sem odprla temo! Sedaj jih štejem 70kg na mojo višino 175cm. Uspelo mi je brez odrekanja, stradanja, brez herbalajfov in raznoraznih tablet. Uspelo mi je in sem ponosna nase, počutim se odlično. Upoštevala sem mnogo vaših nasvetov in moram reči, da se je moja prehrana močno spremenila. Navadila sem se na zajtrk in prenehala kaditi (velik + zame!!) Navadila sem se na večerno telovadbo in večere brez piva :) Najbolj mi je pa všeč, ker je tudi moja samozavest močno pridobila, veste včasih mi je bilo zelo neprijetno iti v trgovino in si poiskati oblačila v katerih bi se počutila udobno. Opažam nov zagon in veliko uspehov na poslovnem področju, ker mi gre lažje. Lažje se gibam in lažje komuniciram z ljudmi.

Pa kako malo je potrebno, da se zopet ustalimo na stare tirnice in ponovno pogledamo svet iz svetle plati.

LP.

Mateya :)

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

1. jun 2011 20:57

Bravo, Mateya!

To pa ni bilo lahko, a ne? Poštena razlika v teži,iskrene čestitke!

čoko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti