Grški jogurt z medom

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

10. nov 2008 22:19

stana

smusic4  

član od: 27.8.2011

sporočila: 5

20. jan 2012 18:06

Ta tema je res super.Pa sem prišla do grškega jogurta.Super..

SM

smusic4

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. jan 2012 19:44

Eden najboljših zajtrkov, kar sem jih jedl azunaj doma: gšpki jogurt, prelit z medom, zraven popečene hruške in pistacije ...

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. mar 2013 16:29

ufff uff MAmAMIA: To pa moram enkrat probat za večerjo. Preveč meda sicer ne, ker ne bom spal, ko nisem vajen take sladke bombe, ampak oreščki pa hruška DEFINITIVNO!
Popečene hruške. To dam samo na gril ploščo, ali misliš pečene v pečici? Improvisation...

Kaj menite o GRŠKEM JOGURTU iz LIDLA? Ja/NE? Je sedaj v akciji, pa bi si malo menjal moje klasične prelive za FTAPLANJE kosmičev....

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. mar 2013 17:00

MBrando, sem ga že kupila v Lidlu - ni slab, samo meni osebno je boljši tisti v E.Leclercu, vzamem nature, potem pa vanj zamešam oluščeno laneno seme in žlico gozdnega medu, včasih zraven pojem še kakšno banano in to je moja vsakodnevna večerja, super je 

babka1951

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

18. mar 2013 17:05

Leclercov je tudi meni bolj všeč. Kaj pa vem, se mi zdi, da je okus res veliko boljši. Saj je res dražji, ampak raje enkrat na mesec, pa takrat pošteno. Uporabljamo ga pa kar tako za jest (dostikrat res z medom), predvsem pa poleti za solate (sveže naribane dobro ohlajene kumarice, sveže sesekljana zelišča, če so le pri roki, čez pa grški jogurt - skleda je prazna, preden se dobro obrneš).

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. mar 2013 19:10

HVALA MOJE DAMEEEEE 

Mamamia suuuper. Sem nekako tako razmišljal. MMMM, prav predstavljam si, seveda na CRESU v POGANI, kako si bom tole pripravil, nad mano borovci, okoli mene spokoj in rahlo valovanje morja...Joj, joj, se mi kar milo stori 
HVALA VAM, IZ SRCA!!!

babka: Vem. Tudi sam sem parkrat ruknil onega iz Leclerca ali pa iz NAJ SOSEDA. Tisti KVALITETEN. Samo če je sedaj že v akciji, pa imam LIDL pred nosom....
Bom kupil...za prvo silo bo


Prav vsi recepti in ideje so mi všeč.
Me zanima, kako bi naš gospod EŽOJ to uporabil. On, čarovnik pri prehrani in kvalitetnem rdečem vinčeku za kri 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

19. mar 2013 11:29

Naj se gre solit, tale njihov kvazi jogurt!
To sploh ni jogurt kot se šika, ampak nekakšna varianta z dodatkom smetane. A vam dogaja, hihi!. Naj ga kar imajo !
Bom pa te že rajši jutri skočil po enega pravega in lahkega, pa bom zato toliko bolj užival.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti