Otroški piškotki

jinja  

član od: 14.6.2009

sporočila: 51

tema odprta - 28. dec 2010 9:45 | ogledi: 7.268 | odgovori: 3

Želela bi recept piškotkov, po katerem bi zaposlila mlajše otroke pri ustvarjanju z raznimi modelčki, če imate kakšen predlog, bi bila zelo vesela za pomoč. Želela bi, da pri vljanju testo se ne bi prijemalo valjarja. Hvala lepa za nasvete.

jinja

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

28. dec 2010 9:57

Jaz bi ti predlagala smetanove piškote, tule je link:; http://www.kulinarika.net/recepti/5689/sladice/smetanov Preverjeno je v redu, ker sem iz tega testa izrezovala piškote s svojo triletno vnukinjo. Če bi se pa ti kakorkoli prijemalo valjarja, pa položi na površino testa peki papir in preko njega valjaj. Jaz skoraj vedno delam tako. Sweetie

jinja  

član od: 14.6.2009

sporočila: 51

28. dec 2010 10:22

Najlepša hvala. Olajšala si mi pri mojemu dvomu, kaj in kako. Me pa zanima, ali bi lahko dala testo za eno uro v skrinjo za počivanje in hlajenje? Namreč otroci bodo pomagali testo narediti in seveda bodo neučakani za nadaljevanje. Bi morda bil še kateri recept, ki ni potrebno počivanje čez noč ali naredim kar po tem receptu in dam v skrinjo za nekaj časa? jinja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. dec 2010 10:56

Po moje ni treba čez noč testa pustiti v hladilniku - lahko mirno tudi za eno uro. če ga pa sploh ne daš v hladilnik, bo bolj pocasto, kake velike razlike pa po mojem ne bo.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti