Božično kosilo drugače

JCtorta  

član od: 21.12.2010

sporočila: 4

tema odprta - 21. dec 2010 9:10 | ogledi: 12.473 | odgovori: 3

V naši družini sem se letos javila, da bi pripravila kosilo-večerjo za šest člansko družino.

V mislih sem imela, da bi pripravila vse. Od hladne predjedi do sladice!

Za glavno jed sem si izbrala purana. Sedaj pa rabim vašo pomoč. Imam nekaj zamislih kako bi pripravila celo kosilo- večerjo samo bi rada slišala tudi vaše mnenje.

PS: Naša družina bo pojedla vse. Od mesa, rib, do zelenjave (mogoče se izogibamo kakšnemu brokoliju) :D

JCtorta

.deklica  

član od: 27.1.2009

sporočila: 107

21. dec 2010 9:25

JCtorta dobrodošla na kulinariki. V bazi imaš ogromno receptov, tudi za pripravo purana. Zanimiv je recimo ta: http://www.kulinarika.net/recepti/12900/mesne-jedi/pura in še ogromno drugih. Boš morala biti malo bolj natančna, kaj točno te zanima. Sicer pa ti želim veliko veselja ob kuhanju. .deklica

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

22. dec 2010 12:27

Ti bom napisala moj jedilnik letošnjo božično kosilo-večerjo. Torej 24. popoldne- zvečer Hladna predjed: Hobotnica v solati Topla predjed: Vsakemu gostu dve gratinitrani kapesanti Glavna jed : Piranski brancin ali romb iz pečice krompir v kosih, blitva, solata Sladica: Tiramisu, pehtranova potica, piškoti 25. decembra pa bomo jedli: Goveja juha Polnjena telečja prsa, veliko zelenjave(brokoli, koleraba, korenje...), solata sladice od prejšnjega dne Dobro kuhaj swarovski

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti