Pleskanje kuhinje, jedilnice in dnevne sobe v enem

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

4. jan 2012 17:49

Na koliko forumih si se na novo registrirala z namenom, da svoj link prilimaš v teme povlečene iz naftalina? Brez iskanja sem te zasledila na vsaj štirih...

roža

TeaN  

član od: 19.12.2011

sporočila: 8

4. jan 2012 19:09

Sej to je nov blog ki ga jaz moderiram in se mi zdi fajn če so kakovosni članki not da jih tudi dam na mesta kjer je debata o tem. Ne vidim kaj je tu narobe.

TeaN

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

4. jan 2012 21:10

jaz bi uporabila večino bele barve, le tisto steno katera je najbolj prazna bi dala v kakšno barvo (rjava)...

 

ursyy

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

4. jan 2012 21:16

TeaN, v enem  zapisu zgoraj si pisala, da si pri brskanju našla link, danes si napisala, da ga moderiraš (to dvoje nekako ne gre skupaj), da bi pa administratorja naše strani vprašala, če lahko reklamiraš, ti pa ni prišlo na misel?

Če je pa stran v taki slovenščini kot so tvoji zapisi, pa .



TeaN  

član od: 19.12.2011

sporočila: 8

7. jan 2012 14:39

@ moderator2

Čakaj vi ste res izbrisali link ... neverjetno da se tukaj res gre samo za keš ... bravo ... Pa te nacionalne *****rije spet... sorry da nisem čista slovenka in da živim u Beogradu ... res se opravičujem ...

Sam pač dala link in se mi je zelo smisleno ker je tema o pleskanju ... to kaj sem rekla pa res ni pomembno saj sem dala value za vaš community in upam da je to point tega spletnega mesta in ne samo da tržite oglase ... Any how kako bi vi slovenci rekli BREZ ZAMERE ;) hahaha

pozz

T.

 

 

TeaN

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

7. jan 2012 15:10

Ravno nasprotno, na tej strani je večina sporočil brez komercialnega ozadja.

Moj komentar o nivoju jezika, ki je bil uporabljen, pa leti na spodnji zapis. O tem, koliko stran od slovnično ustreznega zapisa je, pa naj presodi vsak sam.

Kaj imata tu Beograd in čistost pa ne vem.

TeaN je napisal/a:

Sej to je nov blog ki ga jaz moderiram in se mi zdi fajn če so kakovosni članki not da jih tudi dam na mesta kjer je debata o tem. Ne vidim kaj je tu narobe.
TeaN

TeaN  

član od: 19.12.2011

sporočila: 8

7. jan 2012 15:19

Ni komercialno hahahaha imate pa štiri banerje okoli ... kakšna pa so to sporočila

Ja moj prvi jezik pač ni slovenski in takšna tvoja sporočila so res brezvezna ... Jaz poskušam pisat slovensko in če se ti delaš norca iz mene pa govori samo o tebi kakšen si človek ... Sej se ne bom več pojavljala tukj ker to kaj delaš pa je res nesramno ...

T.

TeaN

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

7. jan 2012 15:31

Komercialna sporočila so plačljiva, česar za nedogovorjeno (z administratorjem) oglaševanje spletnih strani v sporočilih v forumih ne moremo reči. In take linke in oglase brišemo.

Nobenega, prav nobenega norčevanja ni v mojih besedah, vendar pa skrbimo za ustrezno raven jezika na naši strani. 

Za osebno dopisovanje z moderatorjem(ali administratorjem) pa v prihodnje, prosim, uporabi zasebna sporočila.



TeaN  

član od: 19.12.2011

sporočila: 8

7. jan 2012 16:43

Sem pa ne vem zakaj ne odgovarjaš ...

TeaN

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

7. jan 2012 17:05

Evo, kam smo zašli od teme pleskanje kuhinje. Nehajte, prosim. TeaN, ti pa uporabljaj zasebno pošto, pa bo mir.

Sweetie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti