Lep obliv za sacher torto

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. nov 2012 2:54

Bom kar tukaj nadaljevala:

Zadnjič je bila na blogu debata o Sacherci. Ena od komentatork je omenjala pravi recept iz ene (stare) knjige z recepti slaščičarne Sacher. Danes sem v službi razmišljala o tej torti in ko sem hotela kontaktirat komentatorko, je bil Blog izbrisan.

A se mogoče spomnite, katera od deklet je to komentirala? Namreč, če je recept za torto brez moke, bi jo zelo verjetno spekla.

Hvala za pomoč.

 

 

Vanja

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

7. nov 2012 9:15

Vanja, jaz sem bila....

V torti je moka, recepta na pamet ne vem, če ga želiš ti ga pošljem zvečer. Tako od od oka je sicer podoben receptu, ki je objavljen nekaj komentarjev nazaj.

jkd

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. nov 2012 15:45

JKD, hvala, sem našla nekaj na internetu.

Ja, kam je izginil Limnolin post?  Medtem sem seveda po njenem predlogu pogledala še recepte v nemščini in vsi so skoraj enaki. Ne vem , zakaj se prej nisem spomnila na to.

 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

7. nov 2012 16:14

Vanja,

"izginila" sem ga, ker sem šele pozneje opazila, da sem recept nalepila na prejšnji strani, pa je tega tako dolgo, da sem vmes pozabila. Ena smet manj nič ne škodi 

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. nov 2012 16:38

Ej, Limnol, jaz teme sploh nisem čitala, samo nove nisem hotela odpreti. Smetenje je bolj odpiranje novega foruma za eno in isto zadevo.

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti