Romantična večerja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

17. dec 2010 13:18

Zakaj? Vsekakor zato, ker mi niso prinesli tistega, kar sem naročila. Ko sem protestirala (seveda čisto prijazno in po pravilih bontona), so se naredili gluhe. Potem sem prijazno povprašala (po elektronski pošti) šefa če ve, kaj delajo njegove ovčice. Na pritrdilni odgovor sem opisala najin primer in do danes odgovora nisem dobila. lp Vesna

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

17. dec 2010 13:31

Reca, zanimiva izkušnja. Meni se je As že pred leti totalno zameril in doooolga leta nisem prestopila praga. Potem je letos zgodaj spomladi tako naneslo, da sem se udeležila nekega dogodka tam, kjer je Pope vtis precej popravil. Ker ne maram divjačine, so mi glavni krožnik vnaprej pripravljenega menija brez besed zamenjali za govejo tagliato - in to kakšno! Lahko rečem, da sem padla dol, definitivno najboljši kos mesa v prestolnici, če ne v celi deželi (najdražji biftek iz Argentina se gre lahko skrit v najtemnejši kot). Ko sva čez nekaj časa z dragim ponovila obisk v solo zasedbi, sem si ponovno zaželela te tagliate, vendar nekako ni dosegla prejšnjega ognjemeta, pa tudi krožnik, na katerem sem jo dobila, ni bil segret, in to sem tudi omenila strežnici. Brez besed sva dobila 20% popusta na *celoten* račun. strelka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

17. dec 2010 16:09

Kolega DrSomi, sem kar vedel, veliko mudrenja malo pa konkretnih nasvetov . Tako je pač kulinarično občestvo na tem portalu. Restavracij je veliko ,lepih , okusnih, dragih , manj dragih, romatičnih.....Prav ima kolega Zzak, malo več podatkov, pol ti jih pa naštejemo , da boš plaval v podatkih. Nasvrtov tistih , ki trdijo, da so jedli najboljši kos mesa v dražvi pa ne jemlji pretirano resno. Take izjave so ponavadi zelo na majavih nogah. lp hedonist

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

17. dec 2010 16:41

Sicer pa sama restavracija ni zagotovilo za romantiko, lahko pa jo uniči, ali pa tudi ne.

Kar imam sam spominov na prijetno romantično druženje, niti nima neke blazne povezave z restavracijo, meni je blo vedno prijetno v DonFelipe in Taverni Am Am, obeh ni več, vsaj ne v tisti izvedbi ka sem bil jaz tam.

Commis débarrasseur

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

17. dec 2010 17:50

Skepsa ni odveč tudi do nasvetov samooklicanih uživačev, znanih po svoji škrtosti (hm, ali ni to dvoje nekako v nasprotju?), predsodkih in odnosu "obstaja samo ena univerzalna resnica in to je moja" (pa čeprav določene izkušnje sploh nimajo). Ta "resnica" pa je za nameček še sramotno polna napačno postavljenih ločil, presledkov in črkovanja. strelka

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

17. dec 2010 18:09

Midva sva najbolj romantično doživetje izkusila v Kavalu, pred veliko leti. Seveda pa ni odvisno samo od restavracije, pomaga pa, na obe strani...

peter

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

14. mar 2012 15:40

Po najinih izkušnjah je daleč najbolj romantično na Zemonu (gostilna Lojze). Je pa res, da je temu primerna tudi cena... Ampak se splača.

Nomen

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

16. mar 2012 20:09

Cassa del nono v Gornji Radgoni.. sam rezerviraj mizo v 1 nadstropju, al pa še višje, če se bo dalo zmenit :)ž

 

Ali pa v Jeruzalemu med goricami boš našel Taverno ( ne vem točno kk se imenuje...ampak ni to tista pi cerkvi, ampak še naprej levo. Imajo dalmatinske večere ipd...zaposlene imajo samo kelnarje.

vd007

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. mar 2012 20:32

Kar Taverna se reče, vd007, pri cerkvi se pelješ mimo in potemmimo Kupljena (vinar, znan,on je tudi Taverno na noge postavil), potem pa samo ravno, dokler ne prideš tja.

Tam je najlepše v zgodnji jeseni, sredi vinogradov, ko listje že malce rumeni ...

mamamia

berny134  

član od: 25.9.2010

sporočila: 105

17. mar 2012 13:45

ŠTAJERSKA:

Bajsova domačija - pokrita s slamo, zunaj velik ribnik ,okolica čudovita v kmečkem stilu, postrežba solidna, specialitete ribe vendar imajo za ponudit vse.... Ma čudovito za v dvoje

 

berny134

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti