Novoletni ples

soncica69  

član od: 9.11.2009

sporočila: 27

tema odprta - 16. dec 2010 10:01 | ogledi: 5.673 | odgovori: 3

Pozdravljeni, povabilo sem dobila na novoletni ples, pa prosim za nasvet kakšno toaleto naj uporabim.

Hvala,

lep dan

Sončica

soncica69

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. dec 2010 10:43

Imaš maso nasvetov v oblačilnih reportih (klikni pod rubriko moda).

Drugače so pa bazične omejitve naslednje (citiram samo sebe):

Če je pa veselica v prijazni gostilni, potem pa tja vzamemo kak smart casual, ki ga je Vanja v svojem postu lepo popisala.

Včasih imajo ljudje težave s tem, kaj je primerno in kaj ni primerno za kakšno priložnost. Pravilo je relativno enostavno:

- Poglejte, kakšna bodo tla dogodka, na katerem boste: če se bo dogodek odvijal na parketu in /ali preprogi, se kombinirajo bolj slovesna oblačila. Če pa bo dogodek na keramičnih ploščicah, talnih oblogah, betonskih tleh, travi, pesku....se gre pa bolj v smart casual izvedbo

- Če je dogodek po 17. uri, se lahko oblačimo v bolj bleščeče materiale in make-up več prenese

Last but not least: Na dogodke svečane dogodke in na dogodke po 17. uri se NE HODI s torbico, ki jo imate najraje niti s torbico, s katero greste v tedenske nakupe. Prevelika torbica ob svečanem oblačilu je kiks, ki se vidi do vesoljskih postaj (podobno, kot Kitajski zid).



Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. dec 2010 11:02

soncica,

da si ne bodo mislile, povabilo nisi osebno dobila od mene, jaz sem dal povabilo na splošno, za vse polnoletne ( over 50 ), verjetno je povabilo od koga drugega.

Pa pusti ti Vendy, ona mal komplicira. Pri novoletnem plesu gre predvsem za plesanje na mizi, toaleta pa ni v prvem planu, vendar s kratko kiklco ( cca 20 cm nad kolenom ) nikakor ne moreš zgrešit.

ežoj

soncica69  

član od: 9.11.2009

sporočila: 27

17. dec 2010 10:27

Lep hvala vama za nasvet, se jih bom z veseljem poslužila, lep dan, Dijo, Sončica soncica69

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti