O parkiranju na prostorih, rezerviranih za invalide

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

17. dec 2010 13:01

Poznam "enega", ki se tako boji za svoj avto, da se v slabem vremenu vozi z eno staro kanto, ko je pa sonce pa svojo limuzino na sprehod pripelje. Da ne omenim, da ima tako zgloncan avto, da mnogokrat pomislim, da ima avto v postelji, ženo pa v garaži. Japaja, mene že tudi luna daje

neznan uporabnik

17. dec 2010 13:22

Po moje je tista limuzina zgolj ena dobro zdizajnirana maketa tazaresnega avtomobila, hehe... Saj veš, kako popendekel reagira na dežju, je treba bit previden da se ne blamiraš

japaja

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

17. dec 2010 14:13

tejkica je napisal/a:

Ne, še nikoli nisem pomislila na to, da čakajo name, tako kot ne čakajo ta mesta na avtomobile z nalepko invalida, ven pa stopi mladenič pri dvajsetih ali ženska, ki potegne iz avtomobila otroški voziček in otroka, ki ga naloži vanj (konkretna primera, ki sem jih sama videla).

tejkica

 

Veš, tejkica, tud moj mož je mladenič, ima obe roki in nogi, lahko hodi sam, torej ni na vozičku, pa je vseeno invalid prve kategorije. A misliš, da mlad človek ne more bit invalid? Pa da morajo osebi glih falit obe nogi pa še kaka roka zraven? Invalidnosti je namreč več vrst, stopenj itd. Ampak je že tako, da zdravi ljudje v veliki večini ne razumejo bolnih.

Lp od R.

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

17. dec 2010 14:16

Atina je napisal/a:

Pri nas pred Sparom so pa zdaj dva prostora za invalide 'spremenili' v prostora za mamice (ali očke, seveda) z majhnimi otroki. Pohvalno - pride zelo prav. Drugje pa tega še nisem videla. Seveda tudi tukaj parkirajo takšni, ki nimajo dojenčkov že kakih 15, 20 let ... ali nikoli.



Atina

 

Atina, tudi v Trbovljah imata Hofer in Lidl parkirišča za starše.

Lp od R.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. dec 2010 16:14

Japaja, ful dobr.

naor

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. jan 2011 13:17

Chuck Norris ne je medu. On žveči čebele.

tulka

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

9. jan 2011 14:36

Ha, ha, ha, ho, ho, hi, ha, ha, ha ...  umrla bom od smeha. Čatna beseda.

vanjatajnsek

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. jan 2011 17:24

Vanja, takoj se nehi smejat. V izogib posledicam .

lp

cervus

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

9. jan 2011 20:35

...pa ste že kateri pomislili, da bi poklicali pajka, da odpelje avto izpred vhodnih vrat? Kar se tiče invalidnih mest, pa se strinjam z večino. Ljudje ne cenijo to, da imajo noge, s katerimi lahko prehodijo kilometre. Ali 20, 30, 50 metrov od vhoda v trgovski center. In redarji so vsepovsod, kjer ne bi rabili biti in kaznujejo tudi tiste, ki si kazni sploh ne zaslužijo.Danes skoraj nič več ni fer. Zadnjič sem na parkirišču za invalide pri Termah Ptuj gledala koliko avtov je imelo v prvi vrsti nalepko. Izmed 15 noben. Pa so bili nemci, italijani, hrvati, skratka turisti. Direkt imelo me je, da bi na vsakem pustila "pečat"... Škoda da nisem tako "pokvarjena" oseba, drugače bi že bilo ogromno avtov na območju, kjer se nahajam spotrtih ali vsaj gume spuščene. Takšni ljudje, ki parkirajo na mesta invalidov so enostavno povedano zelo nehvaležni, razvajeni, predvsem pa brez morale in sočutja do drugih. yulchi

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

9. jan 2011 22:58

yulchi je napisal/a:
...pa ste že kateri pomislili, da bi poklicali pajka, da odpelje avto izpred vhodnih vrat? yulchi
Tole verjetno sprašuješ mene. Ne samo, da sem pomislila, ampak to tudi redno počela. Stvar pa seveda ni tako enostavna, ker mesto LJ premore natanko dva pajka. Na lokacijo pride, ko opravi, kar pač tisti hip opravlja, po možnosti na povsem drugem koncu mesta. Običajen odzivni čas je nekje ura, razen če ni slučajno blizu in nenaložen. V tem času pa mi seveda gladko zamudimo, kar imamo opraviti... strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti