O parkiranju na prostorih, rezerviranih za invalide

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

tema odprta - 15. dec 2010 17:45 | ogledi: 10.046 | odgovori: 67

Tole opozorilo zadnje čase kroži po internetu:

 

Ko je bil Chuck Norris mulc, nikoli ni močil postelje. Postelja se je sama poscala od strahu.
Žirafe so nastale, ko je Chuck Norris usekal konja v brado.
Chuck Norris ubije dva kamna z enim ptičom.
Chuck Norris je obrno igrco na multiplayer-ju.
Nekoč je imel Chuck Norris spolni odnos v tovornjaku in nekaj njegove sperme je prišlo v rezervoar z gorivom. Od takrat je ta tovornjak znan kot Optimus Prime.
Veš kako otroci vsak dan lulajo v sneg svoje ime...
Chuck Norris ga v beton :)
Chuck Norris je Velikega brata nominiral za izpad iz hiše.
Chuck Norris je s polnim revolverjem igral rusko ruleto ... in zmagal.
Bog je hotel ustvariti svet v 10 dneh. Chuck Norris mu je dal 6 dni časa.
Nekoč sta Superman in Chuck Norris polagala roke. Poraženec mora do konca življenja nositi gate prek hlač.
Na Kitajskem je obstajala legenda: Zmaj bo rodil človeka, ki bo odrastel in premagal zlo na svetu. Ta človek ni Chuck Norris. Chuck Norris je ubil tega človeka.
Američani so se leta 1945 odločevali: naj na Japonsko vržejo atomsko bombo, ali naj pošljejo Chucka Norrisa? Odločili so se za bolj humano možnost.
Chuck Norris se ne ravna po modnih smernicah. Modne smernice se ravnajo po njem.
Chuck Norris uporablja Mr. Muscolo kot kapljice za oči.
Evolucijska teorija ne obstaja. Obstaja samo spisek živih bitij, ki jim je Chuck Norris dovolil, da živijo.
Chuck Norris premaga zid v tenisu.
Lahko zaloputne z vrtečim vrati.
Ko je Graham Bell izumil prvi telefon in ga prklopil je imel 2 neodgovorjena klica od Chuck Norrisa.
Chuck Norris je posnel izdelavo prve kamere.
Chuck Norris je edini dobil pri Vegradu plačo.
Ko Chuck Norris pihne u šteker se turbine od hidro elektrarne zavrtijo v drugo stran.
Chuck Norris je hitrejši od sekunde za pol ure.
Chuck Norris je šel na Deviške otoke, ko se je vrnil so bili samo še otoki.
Samo Chuck Norris lahko uveljavlja Mercator pike v Sparu.
Dinozavri so razjezili Chuck Norrisa – enkrat ….
Che Guevara  nosi majce z sliko  Chuck  Norissa.
Chuck Norris je prvi prevozil Tour de France z orbitrekom...
Parkirna mesta za invalide so v resnici rezervirana za Chuck Norrisa, slika sam kaže ka se ti bo zgodilo če boš tam parkiral.

nola

neznan uporabnik

15. dec 2010 19:35

Škoda, da je šel v penzijo

japaja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

15. dec 2010 19:47

Chuck Norris se ne bo upokojil, dokler se vesolje ne bo ohladilo na absolutno ničlo. Takrat bo ustvaril alternativno vesolje s ploskom ene roke, ki bo potem v zgodovini znan kot veliki pok. (Chuck Norris Facts, TM).

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

15. dec 2010 20:07

Še prej se bo pa v Medjugorju prikazal Mariji........ janko1

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. dec 2010 21:05

Ko je Neil Armstrong stopil na Luno, je tam našel napis: Chuck Norris was here.

Chuck Norris je edini, ki je že dvakrat preštel do nešteto.

lp



cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 15.dec 2010 21:06

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

15. dec 2010 21:41

Bog in CN igrata poker. Bog reče: All in! CN pa: I raise! _tmickena_

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

15. dec 2010 21:48

Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat. Chuck Norris je edini, ki se lahko s kablom poveže na wireless :) korenckova

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

16. dec 2010 7:04

nola je napisal/a:

Chuck Norris se ne ravna po modnih smernicah. Modne smernice se ravnajo po njem.

Se strinjam!

chuck_norris_cap

LP, V.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. dec 2010 7:45

Sneguljčica, Palčica in Chuck Norris so se pogovarjali. Sneguljčica je rekla: “Z gotovostjo lahko rečem, da sem najlepša na svetu.” Palčica je dejala: “Z gotovostjo lahko recem, da sem najmanjša na svetu.” Chuck Norris pa je rekel: “Gotovo ... sem najbolj pogumen, močan in borben človek na tem svetu.” Zato so vsi trije šli na urad za Guinnessove rekorde, da bi se prijavili. Prva je vstopila Sneguljčica, ki se je vrnila vzhičena in zakričala od veselja: “Zdaj je uradno. JAZ sem najlepša na svetu!” Druga je iz pisarne prišla Palčica in dejala: “Uradno sem najmanjša na svetu.” Nazadnje iz pisarne v solzah pride Chuck Norris in vpraša :''Kdo za vraga je Petra Majdič?!?''

Atina

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

16. dec 2010 8:21

Chuck Norris ima tko hiter avto, da mu garmin govori navodila v pretekliku. janko1

neznan uporabnik

16. dec 2010 8:23

Ko Chuck Norris dela sklece, se ne dviguje, pač pa odriva Zemljo od sebe.

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti