Prodam golobje meso

ninti  

član od: 20.4.2010

sporočila: 13

13. dec 2010 18:12

Mejačka, to ni zgražanje, mogoče malo zagrenjenosti. Pisala sem v 1.osebi množine... zzak, pa ne da mojo omejenost in omejitve prenašaš na ves slovenski narod?! In to na vsa področja?! Nasja, jaz ob taki uri ne grizem - samo smrčim in škripam z zobmi ;) Hedonist, tvoj prvi stavek vsaj pušča malo odprte možnosti, hvala. Pa lep večer vsem, sem kuhana in pečena na tem forumu in še enkrat lahko povem, da ste cool. ninti

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

13. dec 2010 18:29

Na vrtu imam golobnjak. Za hrano uporabljam kupljena semena pa tudi domačo krmo dobijo. Nastiljam jim s slamo in oblanjem, Nastiljam pa toliko, da so stalno na suhem. Za skubljenje uporabljam skubilnik, drugo gre pa na roke. Nikita

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. dec 2010 18:29

Zanesljivo so bili golobi bistveno prej hrana ljudem kot kokoši, prašiči,..... saj so jih, divje, seveda, lovili. Pa pobirali jajca iz gnezd tudi. Človek je pač (bil) od vedno vsejed. Kanibal pa samo tu in tam, obredno.

rimljanka

Alfica  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

13. dec 2010 22:16

Te male piščance za spečt enega na osebo sem jz videla v Eurospinu, pakirane po 2.

Alfica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti