Katero čistilo za steklokeramiko?

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

2. dec 2010 16:00

linolina je napisal/a:
Že 10 let uporabljam cera-fix čistilo, kupim ga v Millerju. Sem vmes poskusila nekaj drugih,pa se vedno vračam nazaj k temu. Je dovolj gosto in zelo dobro očisti.

linolina

Se lahko samo podpišem. Najboljši približek temu je bil res Mr.Muscolo.

peter

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

2. dec 2010 17:57

[citat=--Loni--]

Kaj pa počnete, da vam rata tako zelo umazati ploščo? Jaz vedno dam samo malo čistila na gobico, premažem in potem obrišem oziroma po potrebi postrgam dol, brez kakršnihkoli komplikacij... Imam pa isto čistilo kot linolina.



Loni Makaroni [/citat

 

Jaz imam dve indukciji in dve highlight plošči in na slednjih se kaj pošteno pripopa in je včasih res potrebno strgalo, sicer pa jaz čistim z Mr. Muscolo, ki se res dobro obnese.

 

rrr

zana25  

član od: 15.1.2007

sporočila: 69

2. dec 2010 21:54

Sem vedno prisegala na Mr. Muscolo, nobeno drugo čistiilo ni niti približno tako sčistilo plošče ( pa saj ne rabi biti nevem kako umazana, toliko da spuliraš). Zdaj pa vzamem Arf ali Pa Cif, gobico in plošča je 1,2,3 čista - pa da si ne bi kdo mislil da Cif naredi kakšne praske, čisto nič. Ko smo že pri podobni temi, da še dodam, pečico čistim z Atomic gobicami in malo razmaščevalca - pečica je kot nova! zana25

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

2. dec 2010 22:09

Loni je napisal/a:

Kaj pa počnete, da vam rata tako zelo umazati ploščo? Jaz vedno dam samo malo čistila na gobico, premažem in potem obrišem oziroma po potrebi postrgam dol, brez kakršnihkoli komplikacij... Imam pa isto čistilo kot linolina.

Loni Makaroni
Čistilo uporabljam za normalno vzdrževanje čistoče plošče. Čarli08

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. dec 2010 22:21

ibiza je napisal/a:

linolina je napisal/a:
Že 10 let uporabljam cera-fix čistilo, kupim ga v Millerju. Sem vmes poskusila nekaj drugih,pa se vedno vračam nazaj k temu. Je dovolj gosto in zelo dobro očisti.

linolina

Se lahko samo podpišem. Najboljši približek temu je bil res Mr.Muscolo.



peter

To sploh ni bil približek, ampak to JE to. Tudi sama sem vsepovsod iskala Mr. Muscolo, ker je bil res ena a, potem pa mi je padel v oči tale cera-fix. Sem pogledala proizvajalca, sestavo, vse isto. In tudi na embalaži od Mr. Muscola je bilo čisto na majčkeno napisano cera-fix.

07112010001_290_01

lp



cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 19.dec 2010 15:20

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

10. jan 2011 12:32

Ali kdo uporablja od Hoferja Alio za steklokeramiko?

Kakšno mnenje?

 

rdkapica

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

10. jan 2011 12:48

Elaphus, hvala, to je to! Joan

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. jan 2011 19:50

U super, meni ga bo kmalu zmanjkalo. Nisem vedela, da se 'mišičnjaka' ne dobi več. Sem pa kupila enega 'bio' ragradljivega, pa ni ničesar razgradil :)

Loni, jaz sem pa očitno velika packa, ker po skoraj vsakem kuhanju štedilnik spoliram - vedno kaj prekipi, olje šprica pri recimo praženju čebule ... štedilnik je RES umazan. Potem pa papirnata brisačka, par kapljic čistila in se spet sveti.

Atina

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

11. jan 2011 7:13

Lakica je napisal/a:
Jaz kupim kar Mercatorjevo znamko, se mi zdi čist v redu.

Lakica

Jaz isto.

Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti