Nakupi v italiji

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

tema odprta - 30. nov 2010 7:20 | ogledi: 11.669 | odgovori: 26

pozdravljeni!

Zanima me če katera kaj hodi nakupovati čez mejo ( Italijo ) in na katrei konec. Cenovni razred naj bo nekje srednji rang.

hvala vnaprej,

priv

priv

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. nov 2010 8:27

priv je napisal/a:
pozdravljeni!

Zanima me če katera kaj hodi nakupovati čez mejo ( Italijo ) in na katrei konec. Cenovni razred naj bo nekje srednji rang.

hvala vnaprej,

priv

priv

 

Kaj pa kupovat čez mejo? Obleko, hrano, pohištvo, pripomočke za dom, eksotične začimbe in zelišča?

mamamia

mamamia

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

30. nov 2010 13:09

ja saj res glavno pa pozabila napisati - oblačila in hrano hvala priv priv

tipica5  

član od: 31.7.2009

sporočila: 49

30. nov 2010 13:15

Nakupovalni center "torri d'europa" v Trstu, nakupovalni center "montedoro" v Trstu. Naj pa pristavim, da ni neke računice, cene so kot pri nas. Čez kupujem v glavnem tisto, česar pri nas ne dobim, tj.hrano - posebni siri, skute, salame, jogurti. tipica5

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

30. nov 2010 14:41

Zadnjič sem bila v Palmanovi-outlet, pa moram povedat da če nimaš ravno malo globjega žepa ne najdeš nič. No kakšno malenkost in to je to, zato se ti pa ne splača tja hodit. Edino kar mi je tam pravzaprav všeč sta prvi dve trgovini Nike in Puma ostalo pa hja no, treba velik prešnofat, sam cene so pa kot pri nas. Glede ostalega pa ti ne morem pomagat, ker niti nismo šli gledat. Vem pa da je pitarello (ne vem kako se točno napiše) - trgovina s čevlji prav fajn, vem da je v gorici kje drugje pa ne vem. _tmickena_

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

30. nov 2010 15:24

Outlet v Palmanovi je postal prav zanič. Roba stara nič modna, cene niti ne vem kako ugodne. Sama grem tja samo kadar se peljem mimo, ker je sicer škoda denarja in časa za pot. Verjetno pa smo si različni po zahtevnosti. Pitarello pa je tudi v torri di evropa. To je trgovina ala Dichman. Včasih pa najdeš prav luštkane čevljce. Imajo pa veliko modelov za maturantke.... swarovski

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. nov 2010 15:59

Kje pa je v Trstu ta Montedoro? A obstaja v Trstu še kak šoping center? Ker Torri d'Europa za mene ni nek hudo velik šoping center. Jaz sem navajena šoping centra alla Seiersberg v Gradcu in ko sem prvič prišla v Torri d'Europa, sem bila kar malo razočarana. Grem pa rada v Coop, pa kupim zadeve, ki jih pri nas ni ali pa so dražje.

Jelenckova

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

30. nov 2010 19:09

Jaz pa v Trst (Rosini) vedno po čevlje (36 št), ker v Sloveniji težko dobim kaj dobrega, če pa grem v Gorico pa h Kosiču...nekje v centru mesta.

Ostalo pa kar v LJ.

Lp, Saša



Mir in dobro!

Sporočilo je spremenil(a) Venturini dne 30.nov 2010 19:09

ariella  

član od: 29.1.2010

sporočila: 16

30. nov 2010 21:35

Udine - citta fierra (http://www.cittafiera.it/) Podobno kot cityPark, samo da je v treh nadstropji, trgovin ni da ni (za dame, moše, otroke...) ariella Sporočilo je spremenil(a) ariella dne 30.nov 2010 21:36

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti