Land rover

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

tema odprta - 28. nov 2010 17:31 | ogledi: 4.395 | odgovori: 2

Premišljujem o nakupu avtomobila.Za naše potrebe bi potrebovali pogon 4X4.Ogledujemo si Land Roverja- Freelander-ja.Zanima me kakšne so vaše izkušnje z njim za tiste ki ga imate.Kakšno porabo imajo,ali so servisi dragi in rezervni deli....

toppy

macek muri  

član od: 5.11.2008

sporočila: 107

28. nov 2010 21:21

Nato vam lahko odgovori moj mož. Pozdravljena, ne vem za kateri letnik gre , ali je disel ali benzin.Napisal bom nekaj osnovnih stvari.če gre za bencinsko različico lahko povem da pod 10l porabe na 100 km ne mislit.to je misija nemogoče.Ta avto je Anglež in tud deli so sorazmerno temu podobni, se pravi malo dražje, sicer je pa že kar nekaj teh avtomobilov (starejši letnik) na različnih odpadih.Starejši letniki imajo to pomanjklivost da nimajo reduktorja ( do letnika saj zdi se mi 2005-bi moral malo bolj pogledat), imajo samo stikalo za spust v dolino se pravi da kolesa lepo počasi se premikajo do 10 km/h.Kar se pa tiče dizelske varjante imajo pa ti avtomobili vgrajene BMW motorje kar je pa slabost, da puščajo olje na tesnilu.To je bolezen dizelskih freelanderjev. Če pa vas še kaj zanima pa kontaktirajte mojo žena na zs in napišite za kateri letnik in kakšen motor ima vgrajen pa vam povem kar nekaj o tem avtomobilu. L.P. macek muri

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

28. nov 2010 21:55

Jaz sem z mojim Freelanderjem zelo zadovoljna (veliko bolj kot prej z mercedesom ML), imam pa dizel motor, avtomatski menjalnik. Po mestu mi res pije okoli 10 l, na daljše razdalje, ko velikokrat vključim tempomat, pa sem prišča že na 8,4 l. Sem pa do sedaj potrebovala  le obvezna servisa (na 24000 in 48000 km), me je pa zadnji servis prišel skoraj 500 €. Do sedaj nisem imela nobenih problemov z avtom in sem resnično zadovoljna.

LP

kača

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti