Nakup masla v večjih količinah

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

27. nov 2010 18:42

Jaz ponavadi zamesim tri do štiri vrste testa naenkrat, dam v hladilnik in potem postopoma pečem kak teden dni. Tako, da porabim za eno vrsto najmanj pol kg masla, pa mi gre kar malo na živce odvijanje toliko paketkov, pa rezanje... Če bi bili vsaj polkilogramski... Drugače sem pa presenečena nad visoko ceno v Lj. mlekarnah- zame je sprejemljiva cena (za peko) okrog 1 EUR za 250g. Za na kruh namazat pa kupim slovensko, rumeno maslo. Je pa italijansko maslo bele barve zanimivo za kreme, pri katerih želimo belo barvo (cupcake frosting, npr.) alibaba

Argojuhica  

član od: 15.4.2009

sporočila: 32

27. nov 2010 19:44

Sem razumela ja, sem ga zaman iskala, pa sem vprašala trgovko in glej, tudi ona je iskala maslo affioramento. Nisem kupila nič. Šli smo v mercator in nabavili planika maslo. Kafetarca oljčna olja kupujemo na obali, in jih rabimo samo za solate, namaze..., za kuho, cvrtje, uporabljam oljčno olje ki je slabše kvalitete in cenejše. Za firbec bom poskusila maslo iz spina. Poročam Mizarka, tega pa ne vem, bi bla tudi jaz vesela informacije. Argojuhica

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

27. nov 2010 20:04

Mizarka v Hoferju je okrog evra, pa zelo dobro.

lesnik

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

27. nov 2010 20:20

meni je dobro Lidlovo maslo - cena 1,29€ za 250 g. So ga pa precej podražili v zadnjem času z 0,89€ na 1,29€. http://www.mojalbum.com/tajda

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

28. nov 2010 22:02

mizarka, tisti Tuš ob obvoznici je Cash&Carry, torej kupovanje na veliko, ne vem pa, kakšne so cene ... se pa pozna predvsem razlika v sadju - v navadni Tuš prodajalni so včasih povsem grdi kosi sadja, medtem ko se v C&C dobi veliko lepše. ne vem, najbrž se plača iti pogledat ... tunna http://titabota.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti