Kako čista je vaša hiša

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

tema odprta - 26. nov 2010 11:57 | ogledi: 8.231 | odgovori: 22

Na TV se vrti oddaja "Kako čista je vaša hiša?", kjer dve dami z ekipo prevzameta čiščenje res nemarnih in leta neočiščenih hiš.

Ali morda kdo na Kulinariki ve, na katerem kanalu sem to enkrat že videla?

Zanima me namreč kombinacija bio čistil, ki jih pri delu uporabljata

kara

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

26. nov 2010 12:15

Ja, Lizzie. Točno ti dve. Samo ne vem na katerem programu sta na TV in kdaj. Zdi se mi, da ob vikendih, ker med tednom itak nimam časa za televizijo. kara

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

26. nov 2010 12:24

Oddaja je ob sobotah in nedeljah popoldne na pop brio. Lp Teja

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

26. nov 2010 12:25

Kara, Pop Brio, med vikendi. Poglej program. Sta zanimivi :). Alcika

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

26. nov 2010 17:21

Ja, kaj pa ti Multi??? A tvoja kučica pa je čist v nulo? Če je, potem imaš imaš ziher kakšno damo za pomoč? Na kofe pa lahko pridemo vse, če si to srčno želiš. Samo pospravljale ti pa ne bomo, OK? Saj vidiš, da hočemo na TV samo gledat kako se to dela. Pa res je fajn videti, da je kje še hujše, kot pri nas doma . Pa lep zimski pozdrav! kara

neznan uporabnik

26. nov 2010 17:40

Prvič, ko je prišel vodoinštalater in ko smo umaknili neke fiksne elemente od stene, me je bilo tako sram!!!!

Potem me je potolažil, da lahko še tako čistiš, v tistih špranjah zadaj ali pa pod "coklni" v kuhinji, ko jih enkrat umakneš....katastrofa!

In kako bela plastika, če je res dnevno ne uporabljaš, postane sivomarogasta....pa kako postane stena nad radiatorji umazana....

 

Tko da bi zelo rada videla u nulo čisto hišo, hehe...

japaja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. nov 2010 18:53

.............. pa, Multivitamin, če si že v elementu, kaj pa če bi se še pri meni oglasil..............., pivo imam, kašen kozarec vina bi se tudi našel, pa sploh nisem tečan, ni treba, da vse spucaš v nulo.........

ežoj

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. nov 2010 18:58

Meni sicer ni do gledanja takoh in podobnih oddaj, ker me res nič ne zanima, kako drugi živijo. Vsakemu svoje.

Ampak, v lokalnem časopisu so enkrat pisali o družini, ki je bila na enem od teh oddaj. Kaj se je zgodilo: Ekipa jim je počistila stanovanje, napravila red in jim dala napotke, kako je dejansko enostavno imeti nek dostojen red in čistočo.

Leto dni pozneje, je imela družina enako svinjarijo in kaos, kot prej. Naj samo omenim, da niso bili v oddaji Kako čista je vaša hiša, ampak je bilo nekaj podobnega.

Statistično, velika večina sodelujočih v teh šovih, gre nazaj na stare navade v roku enega leta. No, vsaj tako je pisalo.

 

Vanja

neznan uporabnik

26. nov 2010 19:13

Jst bi šla za kontrolorko, Multivitamin, a lahko nardiš en ovink čez Ljubljano?

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti