Kako čista je vaša hiša

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. nov 2010 10:05

Japaja, da te potolažim. Pred leti, ko smo kupili novo kuhinjo in odstranili stare elemente, me je skoraj kap.Še dolgo sem bila pod vtisom tiste svinjarije. Ampak nova kuhinja je na nogicah in ima letvice za odstraniti. Tako imam zdaj čisto tudi pod spodnjimi elementi.

Želim vam lep, snežen vikend.

naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. nov 2010 9:23

Teh oddaj je kot solate. Več kot ima človek programov doma, večja je verjetnost, da bo padel v kaj takega. Tja se prijavljajo modeli, ki imajo v glavi točno tako razdejanje, kot ga imajo v svojem domu. In če jim je sreča mila, se jim zgodi pet minut slave, honorar in en teden kolikor toliko počiščeno stanovanje. Ker, dokler je v glavi razdejanje in zmešnjava, ne bo nobena ekipa teve čistilcev nič trajno počistila.

Vendelina jr.

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

29. nov 2010 14:18

naor je napisal/a:

Želim vam lep, snežen vikend.

naor

 

Snežen je bil res, kaj pa snažen??

Nasja

neznan uporabnik

29. nov 2010 14:44

Zdele sem pa dobila asociacijo na tisto klofanje tepihov na čistem snegu. In smo tepih premikali toliko časa, dokler sneg pod njim ni bil popolnoma čist

japaja

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

29. nov 2010 16:29

Ko smo že ravno pri tepihih, naj še jaz pristavim svoj lonček. Imam volnen tepih, bolj svetle barve, ki pa je kar precej umazan. Čistilni servis svojega dela ni opravil kot bi bilo potrebno, imate kakšen nasvet kako se ga lotiti.

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

29. nov 2010 16:40

Japaja, to je res čisto bio čistilo za čiščenje.... skoraj pozabljeno, res. Jaz sem ravno te dni dobila en kup nasvetov za takšna čistila. Še kar uporabno. Npr: za čiščenje mastnih madežev- soljena voda, trdovratni madeži - pasta=limonin sok+soda bikarbona loščenje tal - limonin sok+olivno olje...zmagovita kombinacija pa naj bi bila mešanica belega kisa,soda bikarbona, voda in par kapljic olja čajevca. To naj bi bilo uporabno na vse načine. Poskusim, pa povem. kara

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

30. nov 2010 13:10

Kara,a mi prideš demonstrirat,posodim 130m2 na razpolago.Zobno(?) pasto imam ,limono tud,olivno olje so mi pa v soboto pripeljali.Vabljena jampina

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

1. dec 2010 10:49

Pridem Jampina, če pa ne bo šlo dol ( madeži in ostala nesnaga), pa prinesem še flašo vina, ker ko ga bova pospravili, se bo vse zdelo tao lepo in čisto in nič za sekirat...Pošiljam ti snežno čisti pozdrav! Kara kara

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

3. dec 2010 10:34

vikica je napisal/a:
Ko smo že ravno pri tepihih,... imate kakšen nasvet kako se ga lotiti.
Eden od ta mladih, je v svojem bolj nerodnem obdobju polil cel jugurt po tepihu. In hudič nikakor ni hotel iti ven. Pa sem ga odnesel na prosto, zmočil, narahlo vtrl z obeh strani s čistilom in ga s kerherjem dodobra "zdrgnil". Sicer sem bil od ta boljše polovice "opomnjen", da sem uničil tepih, ampak se je na mojo srečo izkazalo da temu ni tako. In od takrat dalje vse tepihe čistim na prostem s kerherjem. lp Vlado

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

3. dec 2010 13:19

Oprosti mi Vlado za mojo nevednost ampak, kaj pa je to kerher. Je to kakšna naprava ali morda krtača? Upam, da si bil pol pa pohvaljen. kara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti