Piškoti iz kozarca

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

8. dec 2010 17:25

Preizkušeno, sicer po tvoje Katarina, z raztreščeno čokolado in z bonbončki Smarties. So pa nastali fini piškotki. Letošnja ideja za darilca spremenjena, v planu so bile medene hišice. Zdaj bo pa kar tole, veliko manj dela. Hvala *Alisha*, da si to delila z nami. sweets

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. dec 2010 17:58

frina je napisal/a:

Opala, dobra ideja. Lani sem podarjala mešanico za kavo&dodatki, pa je bilo dobro sprejeto. Ta ideja pa se poda v letošnje leto kot naročena.



F r i n a

 

Jaz bi še za tole mešanico recept, please frina:)

Hvala lepa.

Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. dec 2010 18:01

Alisha, kul tole darilo:) Kaj pa če se tole da v manjše kozarce, se sestavine verjetno prepolovijo?

Jelenckova

bojči  

član od: 13.7.2006

sporočila: 258

8. dec 2010 19:02

Jelenčkova-kako pa je zgledalo darilo kava in dodatki(kaj si dala za dodatke)? Lp. Ali ima kdo še kakšno idejo? bojči

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

9. dec 2010 10:28

Mene zanima v kakšne kozarce gre tale Alishin recept. Napisala je navaden, ki naj bi imel 900 ml, vendar mislim, da ima navaden kozarec 720 ml. A je to ok? Kot navaden kozarec pojmujem tega http://www.stenko.si/uploads/images/kozarci-za-vla

Res se ne bi rada kaj zafrknila.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti