Denarne prevare-thorex

vesnasajn  

član od: 26.12.2009

sporočila: 16

tema odprta - 15. nov 2010 9:25 | ogledi: 22.611 | odgovori: 11

Pozdravljeni

Pred dvema letoma me je obiskal svetovalec zavarovalnice maribor, in mi ponudil, da lahko z malo denarja veliko zaslužim. Seveda ker je vse zgledalo preleeepo, mesečne obresti so bile takšne kot so letne na banki, sem si rekla pa pojdimo. Vložila sem kar lepo vsoto denarja; prvo leto je bilo vse lepo in prav drugo leto pa so se začele težave. Pol leta je denar še pritekal, potem pa naenkrat ne več. Svetovalec mi je rekel, da je zaradi krize vse skupaj malo zastalo, in da bo ob koncu leta spet vse ok, obresti pa da se bodo še naprej nabirale. Ko je prišlo novo leto smo seveda spet nadaljevali zaradi spodbudnih besed svetovalca, ampak spet samo za pol leta. Sedaj sta okoli že dve leti čakanja, drugi mesec pa bi mi naj odprli račun!!!!!!!!!!!!. Moj finančni svetovalec pa je DEJAN ŠOPAR.

Zato pazite, da ne boste vsi skupaj nasedli lepim besedam gospoda Dejana, ker haska ni..

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

15. nov 2010 9:29

Zaradi lastnega pohlepa si šla v ta posel, najbrž te tisti finančni svetovalec ni imel nikjer zaprte in te z grožnjami prisilil v te zadeve... Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. nov 2010 9:52

Pa ti možgančki niso začeli utripat z vsemi rdečimi lučkami, da nekaj ne more biti v redu, če nekdo ponuja takšne mesečne obresti, kot jih daje banka za leto dni? Pa meni je to prvi signal, da nekaj zaudarja. Vas niti zdenexi in podobne afere res niso nič naučile? Pa ja, lastna šola je pač najdražja, če se že na napakah drugih ne naučimo.

Hvala sicer za opozorilo, upam,d a ga bodo upoštevali vsi tisti, ki nasedajo na take sladke besede, mene, hvala bogu, ni med njimi.

Mamamia

mamamia

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

15. nov 2010 17:23

Vesnasajn nas samo opozarja na nevarnost. Hvala Vesna in sigurno bodo tvojo sporočilo prebrali še ostali. Migla

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

16. nov 2010 16:35

Živjo Saj zato pa razni Dejani in njim podobni še vedno tlačjo našo zemljico, ko se še vedno najdejo ljudje, ki jim nasedajo. Vesni pa vseeno hvala za opozorilo. LP Janko janko1

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

17. nov 2010 11:21

Vesna, hvala za opozorilo tudi v mojem imenu .... Moj mož se s finančnim svetovanjem ukvarja že 10 let (iz tega tega lahko sklepate, da to počne na popolnoma legalen način in predvsem v korist stranke) in je naletel že na mnogo takšnih "Dejanov" in tudi že precej osebnih bankrotov je bilo razglašenih kot posledica vlaganja v sumljive posle. Ampak vedno se najde nekdo, ki želi na hitro zaslužiti in zaupa ljudem, ki obljubljajo velike denarje .... sicer obstaja možnost tudi tega (ampak to je povezano z obilico znanja s tega področja in pravimi razmerami na trgu), ampak tega je malo ... podobno kot z igrami na srečo.... zato previdnost v zvezi s tem je zelo na mestu ... predvsem ko gre za velik denar ...

katjushka

vesnasajn  

član od: 26.12.2009

sporočila: 16

27. mar 2011 19:17

NO SEDAJ SMO KONČNO DALI PRIJAVO, IN BOMO VIDELI, KAJ SE BO IZCIMILO. vesnasajn

BigDaddy  

član od: 28.12.2005

sporočila: 28

28. mar 2011 18:09

Izcimilo se bo nič. Najbrž ste sklenili pogodbo, jo lepo okrancljali s podpisi, datumi, pogoji in kaznimi. Kdo bi se ob tako mamljivih obljubah ukvarjal z drobno tiskanimi besedicami, ki tako nič ne pomenijo. Kdo bi vklopil čisto majčkeno zdrave kmečke logike in pameti in pomislil, da taki donosi v realnem svetu niso mogoči. Lepo da ste "dali prijavo", lepo in koristno. Predvsem za vaše moralno zadoščenje. BigDaddy

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. mar 2011 0:24

Žal mi je Vesna, mislim, da ima očka kar prav in da več od moralnega zadoščenja ne boš iztržila. Upajmo, da se je kdo pravočasno odrekel skušnjavi, ki jo je imel, preden je prebral tvojo izkušnjo.

 

 

 

naor

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

29. jul 2011 20:20

pa ne se hecat!!! ta teden je bil pri nas točno ta Dejan in nas čisto zdivjal! ker sem bol nezaupljiv in ker ne želim zgubiti težko prislužen denar, pa sem začel raziskovati o tej zadevi. še dobro da sem.

 

in kako se kaj stvari obračajo?

je že kaj s to prijavo?

a je mogoče kdo dobil bajne obresti in lepo služi s temi posli?

 

Hvala za vse Dejan, pa ne tist barabin :)

ATNES

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

31. jul 2011 8:58

Na take finte tudi jaz ne padam.Ko mi gdo pozvoni na vratih,kak agent ko se ukvarja z temi stvarmi,ga slej ko prej odslovim.Ker oni so tak nahujskani,da te znajo prepričat,da se odločiš v to.In ko začneš podpisovat tiste liste in pogodbe,se po tihem smeje,pa sem ga ,še eden ki se je dal prepričat in je šel na led.

Dragi moji.Dan danes so taki časi,da je treba res premislit,kam bomo vsak težko prislužen evro uložil.Je treba preveč delat,da bi kr tko razmetaval z denarjem.Sicer je pa odločitev od vsakega,al se bo dal takim prepričat al ne.Jz se ziher ne bom dal.Se nkol do zdej nisem pa se tud zdej ne bom.

 

Lp Miele

Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti