Martinova večerja

jaggy  

član od: 12.8.2004

sporočila: 34

tema odprta - 12. nov 2010 16:00 | ogledi: 9.243 | odgovori: 9

Lep pozdrav!

Zanima me kaj pripravljate jutri za večerjo ali imaste kakšen dober predlog... (pa pustimo raco, zelje pa mlince...) :)

Ambrož

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

12. nov 2010 16:19

Koruzni kosmiči z mlekom;

Čokolino;

Palačinke;

Prežganka...

Pozdravček!

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. nov 2010 16:23

jaggy je napisal/a:
Lep pozdrav!Zanima me kaj pripravljate jutri za večerjo ali imaste kakšen dober predlog... (pa pustimo raco, zelje pa mlince...) :) Ambrož

Če pustimo raco, kaj pa ribe?

Drugač, kolikrat na let ješ raco? Verjetno ( tako kot jaz ) nobenkrat, in zakaj za Martina ne bi bila? Jaz sem se par let matral s zeljem ( ki ga nobeden ni jedel ), dokler me ni " ta mlada " prosvetlila: najbolj sovražim ko zraven zmeraj rinejo tisto sladkobno zelje..............., in zelja ne pripravljam več, pa druge priloge ( riž, cvetača/br. ohrovt, koruza, grah ) in so vsi zadovoljni ). Pri meni se bo martin premaknil za en teden ( sin je nekaj zaseden ).

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. nov 2010 16:24

E pa *ebiga dragička

ežoj

jaggy  

član od: 12.8.2004

sporočila: 34

12. nov 2010 16:44

No pozabil sem povedati da bomo sama mladina od 22 pa do 26 let :) ne rečem da se ga ne bomo pol vsipali ampak prej bomo mel pa eno večerjico... :) Ambrož

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. nov 2010 16:56

Malo je odvisno. koliko vas bo in kakšne so možnosti za pripravo hrane. Ker v študentskem domu pripravit papico je eno, v domači kuhinji pa nekaj drugega. Pa želje?

A mora biti v stilu martinovega ali je lahko drugače? Pa specite pertuničke s krompirjem v pekaču v pečici, pa je.

 

Ali pa kake fine kranjske klobase  z ajdovo kašo pripravite, je dobro nekaj mastnega pojest pred pitjem, manj odbije  vinček.

 

Mamamia

mamamia

jaggy  

član od: 12.8.2004

sporočila: 34

12. nov 2010 18:35

Bomo pekli v domači kuhinji... Na misel mi je prišlo za začetek: Svinjska roladica z slanino in suhimi slivami, kaki domači sirovi štruklji. No to je to za začetek morbit kakšna zelenjava sotirana na maslu možno da na koncu bi še kakšni mlinci prišli zraven... :D Ambrož

jaggy  

član od: 12.8.2004

sporočila: 34

12. nov 2010 18:54

Bomo pekli v domači kuhinji... Na misel mi je prišlo za začetek: Svinjska roladica z slanino in suhimi slivami, kaki domači sirovi štruklji. No to je to za začetek morbit kakšna zelenjava sotirana na maslu možno da na koncu bi še kakšni mlinci prišli zraven... :D Ambrož

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

12. nov 2010 19:51

jaggy je napisal/a:
Bomo pekli v domači kuhinji... Na misel mi je prišlo za začetek: Svinjska roladica z slanino in suhimi slivami, kaki domači sirovi štruklji. No to je to za začetek morbit kakšna zelenjava sotirana na maslu možno da na koncu bi še kakšni mlinci prišli zraven... :D Ambrož
Ok zmenjeno! Tudi to bo v redu. Kam moram že to pridet? Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti