Hranilnik za 100 kovancev po 1 euro

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

tema odprta - 11. nov 2010 14:08 | ogledi: 4.905 | odgovori: 4

Pred desetletjem sem na obisku v tujini videla super hranilnik, ki bi ga kupila za darilo, pa ga na netu nikakor ne morem najti. V spletnih trgovinah imajo polno kitajske robe z raznimi števci, kar me pa ne zanima.

Kar iščem, je v bistvu prozoren valj, v katerega se nalaga kovance (v videnem primeru kovance za 1 dolar), tako da lepo padejo en na drugega oziroma se nalagajo en vrh drugega. Tako počasi polniš valj in ko je poln, je v njem natanko 100 kovancev. Ob strani je lestvica, kjer piše, ko dosežeš 10, 20 itd kovancev

Ali imate kako idejo, kje bi se to dalo dobit, naročit, videt?

MancaS  

član od: 28.9.2007

sporočila: 107

11. nov 2010 22:20

uuu Tadeja, vem, kaj misliš - tak hranilnik sem jaz kupila par let nazaj, bili so pa trije valji nekako skupaj speti: eden je bil za kovance po 50 centov, drugi za 1€ in tretji za 2€. Kupila sem ga pa v ljubljanskem BTC-ju v hali A. Tam spodaj je (vsaj) ena trgovina, kjer prodajajo razna šaljiva darila, saj veš - modelčke za ledene kocke v obliki penisa itd. Če si kje blizu doma, greš lahko pogledat, mogoče pa dobiš kaj uporabnega. Lp, Manca MancaS

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti