Marshmallow

URŠA mojstrica  

član od: 26.7.2010

sporočila: 4

tema odprta - 7. nov 2010 15:48 | ogledi: 6.683 | odgovori: 5

ŽIVJO! NUJNO RABIM VAŠO POMOČ! 1. BI MOGOČE KDO VEDEL KJE V VELENJU NAJ KUPIM MARSHMALLOW? RES JE NUJNO KER ŽELIM NAREDITI MASO ZA OBLIKOVANJE IN JE TO NOTRI....

2. kakšno noro presenečenje bi vi pripravili prijateljici za rojstni dan? npr. lov za zakladom ampak to žal odpade ker je bilo že lani! pa naj ne bi bilo predrago prosim!

P.S. bi mi lahko odgovorili do 14.11.1010? cmok cmok

URŠA mojstrica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. nov 2010 16:16

Lov za zakladom pa res ni nujno, da je draga zadeva.

Pošlji jo nekam na kavo, potem pa po en košček čokolade (raje ne omenjam, kam, da ne bi delala reklame ), pa naprej po čestitko, ki jo prej izpolniš in čaka nanjo v knjigarni, pa po rožico v cvetličarno, po kak CD v trgovino, nazadnje se dobite v kinu (no, tale je v tvojem kraju malo težka .)

Prepričana sem, da bodo v kavarni ali cvetličarni in ostalih lokalih z veseljem sodelovali tako, da bo morala vstopiti v lokal, se predstaviti, odgovoriti na vprašanje.... Meni je to res dobra ideja. Pa tudi drago ni treba da je.

 

 

Vanja

matineja  

član od: 21.12.2008

sporočila: 45

7. nov 2010 18:56

URŠA mojstrica, marshmallow, penasti bonboni se kupijo v Mullerju, pa tudi Lidl jih je večkrat imel, drugače pa uporabi tiste penaste bonbone od Hariba...

matineja

URŠA mojstrica  

član od: 26.7.2010

sporočila: 4

10. nov 2010 15:13

iskrena hvala za ideje! URŠA mojstrica

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

10. nov 2010 18:48

Pa špar jih ima tudi.

 

anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti