Pištola za tičino

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

2. nov 2010 10:36

Ni taka, kot je ta - mislim-vsaj zgleda mi tako, da je ta plastična; moja je iz inoxa in ima 19 nastavkov. cukrpekrca

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

2. nov 2010 16:12

To se da dobiti v pekarni Vrhnika?

Jelenckova

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. nov 2010 16:19

LeINA je napisal/a:
Jaz pa mislim,da si bom tole narocila.Ampak sele naslednji msec bo slo skozi. http://cgi.ebay.ca/Sculpey-Clay-Extruder-Gun-Scu LeINA

takšnegale  sem jaz kupila - ne boste verjeli - v industrijski prodajalni KIL v Libojah. Lani jeseni, se pravi nekako pred enim letom, zanj sem dala 18 € oz. tako nekako, pa se mi zdi, da je premajhen - luknjice so tako majhne, da težko gre tičina skozi. Poleg tega sem nabavila še nekaj za delat vrtnice, le da tistega jaz ne znam uporabljat . Je bil pa uvoz iz junajtidkingdm, če se ne motim.

lp

cervus

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

2. nov 2010 16:34

Elaphus, luknjice morajo biti tudi majhne-npr. za laske, travo... tičino moraš prej malo zmehčat, pa ne napolnit cele pištole naenkrat, pa bo šlo. Poskusi. cukrpekrca

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. nov 2010 17:22

elaphus je napisal/a:

LeINA je napisal/a:
Jaz pa mislim,da si bom tole narocila.Ampak sele naslednji msec bo slo skozi. http://cgi.ebay.ca/Sculpey-Clay-Extruder-Gun-Scu LeINA

takšnegale sem jaz kupila - ne boste verjeli - v industrijski prodajalni KIL v Libojah. Lani jeseni, se pravi nekako pred enim letom, zanj sem dala 18 € oz. tako nekako, pa se mi zdi, da je premajhen - luknjice so tako majhne, da težko gre tičina skozi. Poleg tega sem nabavila še nekaj za delat vrtnice, le da tistega jaz ne znam uporabljat . Je bil pa uvoz iz junajtidkingdm, če se ne motim.

lp

cervus

 

elaphus, je prav KIL ... mislim, da se je včasih reklo KILI ... je to ind. prodajalna od keramične? .... saj ne vem ali je zdaj to eno in isto, se tako hitro zadeve tam spreminjajo... 

katjushka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. nov 2010 20:57

Ja, nekaj takega kot Keramična Industrija Liboje - KIL ali pa KILI - kake srceparajoče razlike glih ni, ja, pa je menda res KILI - Kasaze 34, Kasaze 3301 Petrovče.

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. nov 2010 20:59

Trgovina je zaprta, vsaj mesec dni nazaj je še bila........................

rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. nov 2010 21:06

ne me basat, škoda.........

lp

 

cervus

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. nov 2010 21:06

elaphus, saj ni panike, hotela sem se le prepričat, da mislim pravo prodajalno .... sicer pa tako ni več pomembno, glede na to, kaj je rimljanka napisala ... tega sem se pa najbolj bala, ker sem slišala, da je tam situacija precej klavrna...

 

 

katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti