Študentski boni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. okt 2003 8:46

Mislim, da je tudi ta preimenovan v La storio. Sprememba je samo v imenu, postrežba je še vedno dobra. Gre pa za verigo restavracij, posejano od morja pa do Štajerske. Nisem pa še bila v ta novem Pucciniju v "pokojnem" Lovcu. A je kdo polnil želodček tam??? LP Loni

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

27. okt 2003 9:05

Loni, v katerega Puccinija(ulica, kje približno) si peljala nekaj časa nazaj svoja dva gosta? če se prav spomnim, si spraševala za predloge, kam naj ju pelješ in si na koncu izbrala Puccinija, oz. La Storio.....če nisi bila ti, se opravičujem. Aja, kaj bi mi lahko poslala recept za Angel food cake? Please! ;) LP Zala

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

28. okt 2005 13:25

Ali kdo ve , kje je najugodnejša prehrana za študentske bone v Ljubljani tudi po 20.uri. lp zinka Sporočilo je spremenil(a) terezija dne 28. okt 2005 13:29:46

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. okt 2005 13:38

Pozdravljena Titi! Moj sin tudi študira v Ljubljani. Že 2 leti se prehranjuje v" Piramidi". Pravi, da so obilne porcije in vse super okusno. lp Anamarija

Atieno  

član od: 20.9.2005

sporočila: 17

28. okt 2005 15:44

Titi če maš rada kitajsko hrano ti zelo priporočam Zong Hua na Trubarjevi.Jaz sem bila zelo zadovoljna z njihovo hrano in postrežbo,bolj kot pa Šanghai. Aja pa če si gurman pejt enkrat v falafel-arabska kuhijna.Mislim da ti ne bo žal. Atieno

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

4. maj 2007 22:30

ste že imeli kdaj neprijetno izkušnjo pri plačevanju s študentskimi boni? danes sem se v eni restavracij celjskega city centra počutila kot popolnom drugorazreden gost, saj sva s sestro-ob napol polni restavraciji čakali najprej na meni-ki ga je sestra na koncu vzela sama, plačati sva morali kar pri šanku, saj sva natakarja opozorili nekajkrat, pa ni bilo učinka. Poleg tega pa neprijazen odnos "poslušajta-tole je za študentski bon, tole pa ne..."ne sodi nikamor. Dopuščam možnost, da so imeli (skoraj vsi) natakarji slab dan, a vseeno...tja me ne bo več. Škoda, ker hrana sploh ni slaba, bone pa so uvedli nedavno (hoteli sva poizkusiti nekaj novega v Celju). Sem absolventka, po nekajletnem bivanju v LJ navajena marsičesa, vseeno pa se ob takšnih zadevah spotaknem. Smo študentje res drugorazredni gostje? Sashika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. maj 2007 3:50

Sashika pa še kako smo... na žalost Lep dan in veliko se smejte

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. maj 2007 8:14

....nikakor tako zelo posploševati, dragi moji..............najbrž je pa vsaj del(ec) krivde za to tudi na vaši, študentski (s tem ne mislim vaju, ampak študente na splošno) strani. rimljanka

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

5. maj 2007 8:32

Res ne vem zakaj bi bila krivda na naši strani. Ali mislite, da se ko gremo jest na bone obnašamo nevzgojeno, ali kaj? A potem je kadar gre kdo v kakšno restavracijo (ne na bone) in je neprimerno postrežen, tudi sam kriv? Očitno res vsi na nas študente gledajo kot na nekaj slabega. Zdaj smo še sami krivi za slabo postržbo v gostilnah. Lp, polona

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

5. maj 2007 9:52

Sicer nisem več študentka, ampak a ni včasih obstajala komisija pri ŠOU ali kje že, kamor si lahko sporočil take stvari, se pravi neprimerno obnašanje gostincev? Mislim da imajo tudi oni določena pravila glede "diskriminacije" študentov. Meni se je zgodilo to, da smo šli jest skupaj z bratom in sestro (restavracija v Ljubljani), ki sta imela bone pa so nas kar vse hoteli dat med kadilce, ker imajo tam kao za študente poleti. Pa so to naredili samo enkrat.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti