Mihovec, pirniče

happy123  

član od: 20.10.2010

sporočila: 1

tema odprta - 20. okt 2010 19:40 | ogledi: 12.070 | odgovori: 14

Zelo bi bila vesela, če bi kdo podelil z mano svoje mnenje o gostilni Mihovec v Pirničah. Predvsem me zanima, če je bil kdo na kakšnem praznovanju ali poroki pri njih in kako je bilo s hrano, so bili gostje zadovoljni in siti?

Hvala za odgovore!

happy123

Dark  

član od: 25.11.2009

sporočila: 40

20. okt 2010 20:59

Letos sem bila tam na praznovanju roj. dne. Moram priznati, da je bila hrana zelo okusna, postrežba odlična, cena pa visoka!!!! Samo torta za 45 ljudi, ki so jo sami spekli je stala 270e, s tem, da ni bila posebej dekorirana (ob straneh pomazana s smetano na vrhu pa čokoladni obliv). Dark

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

20. okt 2010 21:27

Hm, nazadnje sem bila tam, ko smo imeli maturantski ples....pred xx  leti. Kolikor se spomnim je bilo super, kaj več pa težko...

Žal moja izkušnja najbrž ni uporabna 

 

lp

robida

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. okt 2010 5:06

Kar nekajkrat sem že bila tam na skupinskih praznovanjih in parkrat zasebno. Docela se strinjam z Dark.

Cila

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

21. okt 2010 8:37

Jaz sem bila lani septembra tam na poroki.

Hrane je bilo bistveno preveč oz. si je sledila prehitro. Glavne jedi se skoraj nihče ni dotaknil. Prav tako hrana ni bila nič posebnega za tak dogodek.

Poročne torte pa so bile po mojem mnenju pod kritiko. Za tak dogodek ne moreš obmazati tort s smetano kot največji začetnik v dekoriranju tort - pa še ta mislim, da se bolj potrudi.

Cena za vse je bila krepko zasoljena.

Če bi bila to moja poroka, bi bila zelooo razočarana.

Simona

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

21. okt 2010 9:58

Gostilna Mihovec je prav prijetna gostilna. Ima primeren prostor za veliko število ljudi, za ples.... Skratka zelo primerna. Kar se tiče hrane je pa stvar vsakega posameznika kaj in koliko želi. Tudi postrežbo lahko izbereš ali na ploščah, posamezniku na krožniku ali pa samopostrežni bife. To je vse stvar naročnika. Oni pač ponudijo različne opcije. Kar se pa torte tiče in peciva vse lahko seboj prinesete, tako da si torto naročite po svojem okusu oziroma svojih željah. Seveda je bila cena 200 in več evrov za torto, ker je kos sladice po ceniku.(lahko bi vzeli tudi kaj drugega). Skratka gostilna Mihovec je zelo primerna gostilna za praznovanje. Imam veliko izkušenj iz različnih koncev države in lahko rečem, da imajo ceno_kvaliteto poštimano. swarovski

happy123  

član od: 20.10.2010

sporočila: 1

22. okt 2010 11:31

Hvala vsem za mnenja. Sem bila prav presenečena, ker ste se tako hitro odzvali. Ali ima mogoče kdo izkušnje z njihovim ansamblom? Znajo narediti dobro vzdušje? Kakšno zvrst glasbe igrajo, samo narodno zabavno ali imajo tudi širok repertoar zabavne glasbe? Hvala za odgovore! happy123

bozjakova  

član od: 7.12.2009

sporočila: 60

22. okt 2010 11:39

Ker sem ravno skoraj njihova soseda,se bom malce umešala.njihov ansambel ni prav čisto nič posebnega,prej bi rekla pod kritiko,tudi njihova hrana glede na cene nič posebnega.Veliko je gostiln tudi tukaj okrog ki so veliko boljše in cenejše.Predvsem,pa je odvisno za kakšno priložnost gre.Tudi mi smo imeli praznovanja pri njih,vendar smo bili vsakič bolj razočarani,tako da se sedajraje odpravimo kam drugam.Lep dan še naprej... bozjakova

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. okt 2010 14:30

Ansambla tudi jaz ne morem preveč pohvaliti. Kolikorkrat sem bila tam, so bile ene in iste viže, v glavnem narodnozabavne, ki jih imajo zahtevnejši plesalci hitro vrh glave. Po domače povedano: proti polnoči ga moraš imeti že kar nekaj pod kapo, da še uživaš v glasbi in plesu. Kakšnega drugega truda za dvig vzdušja, razen igranja in petja na odru, nisem doživela.

Cila

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

25. okt 2010 9:55

Če se ne moreš odločit pojdi ga predhodno poslušat. Ampak kakor je meni znano je njihov ansambel res narodnozabavni. Torej polka valček ti ne uide. Pred časom sem bila na eni izmed zabav in je igral ansambel Odmev. Moram jih javno pohvalit za izredno dober repertuar. swarovski

jožiboži  

član od: 25.10.2010

sporočila: 1

25. okt 2010 20:14

Ja tako kot moje predhodnice ti tudi jaz pošiljam svoje mnenje. Ker sem bila v zadnjih treh letih tam dvakrat na poroki in na zadnji letos septembra , obakrat kot gostja oz bližnja sorodnica, kar nekajkrat ***** tam na družinskem kosilu, enako večrat***** tudi poslovno peljemo tja goste . Meni osebno je všeč saj je hrana in postrežba zelo dobra in okusna. Zelo radi spreminjajo jedi glede na letni čas. Me pa preseneča kritika čez njihove torte, ki so fantastične - brez masla in tičina mase !!!! Vedno jih jem, ko sem tam. Res pa je, da imajo dva tipa tort 1. je lahka smetanova z gozdnimi sadeži in 2.hruškova oz.pomarančna (glede na čas) z pravo čokolado. Tako, da ne vem , če ste vedno jedle torte iz njihove kuhinje oz. so vam jih vaši povabljenci s seboj prinesli :) Glede hitrosti in izbora pa sem videla, da je vse v rokah naročnika. Kar želiš to dobiš. Letošnja poroka se mi je zdela sploh super saj so imeli nova pregrinjala čez stole, dekoracija nevsiljiva, sprejem na tersi super in hrana je tekla usklajeno s programom, ki ga je vodil ansambel z gospo iz hiše in ta večer je igral njihov ansambel, ampak ne samo govejo, zabavno domačo in tujo in bilo je super. Vem pa , da igrajo v različnih sestavah 2, 4, 6. Pojdi tja se pozanimaj, saj poroko pripravljaš enkrat in če se odločiš verjemi mi k njim zahajam že dolgo in ne bo ti žal. p.s. ja s sosedi pa res ni dobro hruške zobat ali bolJe tistA; če meni krava crkne naj sosedu dve. Lp Joži jožiboži

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti