Raka lahko ozdravimo-aloe arborescens

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

6. nov 2010 22:00

Če se omenjanje teme navezuje na mojo, oziroma izjavo tega farmacevta, potem jo moram dopolnit, da ne bo prihajalo do pomote ali celo do tega, da bi postala referenca za ta napitek. O tem napitku ni bilo niti pomotoma govora. Pogovarjali smo se samo o tehnologijah predelave, skladiščenja in transporta aloje!

 

Kar se tega napitka tiče, sem zelo skeptičen in upam, da ne bo nihče, ki mu je sreča v to smer obrnila hrbet, ta napitek izbral kot edini adut. Razlog za skepso je zelo enostaven. Aloja je tako razvpita rastlina, da sem popolnoma prepričan, da so pri njej farmacevti naredili domačo nalogo do konca. Torej definirali in testirali vse njene učinkovine. Verjetnost, da bi pri tem spregledali kaj tako pomembnega, kot je zdravilo za raka, se mi zdi nična.

Sergej

hmoni  

član od: 13.6.2011

sporočila: 1

17. sep 2011 11:03

Zbolela sem za rakom jajčnikov stadij 3 in seveda po nasvetu drugih pijem alojo po receptu iz knjige. Skoraj bo tri leta po operaciji, pa še zmeraj hodim po tej naši lepi zemlji. Mislim, da moraš v zdravilo verjet in pomaga. Vsak pa se odloči sam.  Monika

hmoni

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

17. sep 2011 11:48

Hmoni, očitno si imela dobrega kirurga, ki ti je s svojim posegom omogočil, da se sedaj razvajaš s pitjem aloe.

Najpomembnejše je, da se počutiš dobro in če veš, kaj je tisto kar pripomore k tvojemu boljšemu počutju je čisto v redu, da se tega poslužuješ. Ostani zdrava!

zeta

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

2. feb 2013 18:34

NUJNO kupim omenjeno knjigo Raka lahko ozdravimo, Romano Zago. Ker je razprodana.

 

F r i n a

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

2. feb 2013 18:41

v knjižnici se je ne dobi? v skrajni sili si lahko skopiraš...

 

lp

robida

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. feb 2013 18:12

Prav to knjigo si želi moja mama, ker želi pripraviti   napitek za nekoga, ki ga imava obe najraje na svetu.

Obstaja možnost kopiranja, to se pa meni zdi narobe. Ampak v sili hudič muhe žre....

F r i n a

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. feb 2013 21:05

Pozabila: mora biti v slovenskem jeziku.

F r i n a

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. feb 2013 21:20

Vem, da se ne smem vtikati, ampak nečesa pa tu čisto ne razumem. Če bi šlo za umiranje ali preživetje "nekoga, ki ga imam najraje na svetu", bi prekopirala knjigo iz knjižnice ne da bi trenila z očesom, pa če zgnijem za rešetkami, oziroma bi prevedla recept za čudežni napitek iz katerega koli jezika, iz zulujščine ali kitajščine, če bi bilo treba, bi že našla nekoga, ki bi mi pomagal. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti