Tristo kosmatih in druga čuda narave

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

19. okt 2010 19:39

Naše Tare že kako leto ni več in doma zdaj lahko samo kakega pajka slikam. Bo pa po vsej verjetnosti tale lepotička, ki je sedaj stara dobre pol leta 1x mama mojega kuža:

 

 

 

lisa_1_595

Nena

Sporočilo je spremenil(a) nb dne 19.okt 2010 19:45

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

19. okt 2010 19:45

Na prvi sliki je del bratovega oz. nečakovega "živalskega vrta" Drugi dve sliki sta pa sedaj sicer že par mesecev stari. To sta pa kuža mojih sinov:

vinko_2_595barques_031_595saja_3_595

Nena

Sporočilo je spremenil(a) nb dne 19.okt 2010 19:47

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

19. okt 2010 20:03

jp se strinjam!!!!!!!! čebulka

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

19. okt 2010 20:05

Btw, Bojanca, kako se pa tle pleh za rogljičke obnese? (sem ga videla za mucom) Sem ga ravno gledala v Mer..., pa se nisem mogla odločit.

lesnik

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

19. okt 2010 20:11

še nekaj slik maminih živali na tej sliki je žal že preminula mačja mamica tukaj prejšnja runda mladičev eden od mnogih..... klavdija

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

19. okt 2010 20:38

Gremooooo no..... Najbolj fajn je na avtu, tako fajn zacvili, ko se spuščaš na tla..... Udobno spanje..... Spakiran za v fascikel ..... Silvester Veliki.... Definitivno je barvni printer..... Da ne bodo samo kosmati..... Ninja24

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

19. okt 2010 20:43

tole je pa naša lepotička Bona stara 9 let, žal brez repa - jo je zbil avto - ampak vseeno naša najboljša prijateljica, ki se zdaj, na stara leta, pusti crkljat po dolgem in počez - in se tudi v avtu vozi kot prava gospodičnica tunna

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

19. okt 2010 20:49

Pa še naši kosmato- pernati člani družine: Najstarejši član zasedbe ki pridno pozira... Ja... jaz tudi pomagam v kuhinji Takole zasedem ležalnik kadar nobenega ni... ...ko pridejo obiski se pa samo skrivam in čakam, da odidejo *Alisha*

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

19. okt 2010 21:16

zzak1977 je napisal/a:

mamaF je napisal/a:

tigris je napisal/a:
Mi imamo muco in mačkona (mati in sin), ki smo ju lansko zimo postavili pred dejstvo, da jo morata preživeti zunaj (ker smo pač dobili otročka), seveda smo poskrbeli za zavetje, le v dnevni sobi na kavču se nista več smela izležavat. tigris

Ker imam tudi sama dva otroka, mačka in podgano, zgornjega zapisa sicer ne razumem najbolje ...

 

Jaz tudi ne, če pa že, je pa treba mislit prej na to, ne pa živali vržt ven, ko so že navajeni živeti znotraj.

Pa ne samo to, naju so znanci celo spraševali če bova sedaj dala mačke uspavat, ko je bil otrok na poti...

No, da tukaj nekaj stvari pojasnim: Mačkon, ki ga imamo, je tak karakter, da če je le priložnost, pride v naročje in tudi na otročka bi šel ležat (smo imeli soočenje kmalu po prihodu iz porodnišnice in je takoj nakazal kakšne ima namene), zato je bil ta ukrep nujen. Poleg tega se je hči rodila konec poletja, tako da sta se do hude zime lepo odela v zelo gosto zimsko dlako. To, da sta imela zavetje sem že omenila, v enem prostoru, kjer imamo šaro, sta si našla prostor v veliki škatli, kjer imamo seno za zajčka).Ker postavit mačko, ki je navajena ležat na kavču in gre ven samo na wc, na januarski mraz, to pa bi bila verjetno res obsodba na smrt. Ko je hči začela bolj intenzivno dojemati okolico, pa nam je bilo marsikatero sitnarjenje prihranjeno, če sta mačka prišla zraven in jo "animirala", ko smo zunaj se non-stop motata okrog nas. Zelo lepo sobivamo in v tem uživamo. tigris

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

19. okt 2010 22:31

Taki so pa naši kosmatinci: Muc ima več imen: maxirossi, ponavadi je pa kar Lenuh, ko se mu nikoli nič ne ljubi. Ta je Črnuh ali Hudiček, ko ves čas ''neumnosti'' dela To je pa naš Billy. Je zelo prijazn, je ves čas spuščen, tako, da 'tanca' ves čas po stanovanju. Pri kakšnem popoldanskem spanju tudi spi zraven. Če ga nehaš božat, te začne 'umivat', kot mi doma rečemo:) in s tem pove, da še hoče, da ga božaš:) Tako je ko je bil še majhen WC zamenjal za posteljo. Naš Billy med vajo joge In pa naši trije kosmatinci skupaj. lovebeyba Sporočilo je spremenil(a) lovebeyba dne 19.okt 2010 22:33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti