Tristo kosmatih in druga čuda narave

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. okt 2010 16:24

Čebulka, nisi uporabljala velikih črk, imaš pa zato veliko srce!

Klavdija tale muc bo pa lepotec, samo poglej njegovo dlako in očke.Čisto modre, dlaka se bo pa še naredila!Saj ne morem vsakega komentirati, tale črnuhec je pa tudi za pojest!

naor

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. okt 2010 17:00

klavdija, tale tvoj muc mi " učke " navlaži!

ežoj

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

19. okt 2010 17:11

mamaF je napisal/a:

tigris je napisal/a:
Mi imamo muco in mačkona (mati in sin), ki smo ju lansko zimo postavili pred dejstvo, da jo morata preživeti zunaj (ker smo pač dobili otročka), seveda smo poskrbeli za zavetje, le v dnevni sobi na kavču se nista več smela izležavat. tigris

Ker imam tudi sama dva otroka, mačka in podgano, zgornjega zapisa sicer ne razumem najbolje ...

 

Jaz tudi ne, če pa že, je pa treba mislit prej na to, ne pa živali vržt ven, ko so že navajeni živeti znotraj.

Pa ne samo to, naju so znanci celo spraševali če bova sedaj dala mačke uspavat, ko je bil otrok na poti...

Takole pa izgleda simbioza:

1_595

 

 

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. okt 2010 17:27

Ko smi dobili otroka, je bil pes že pri hiši, in najprej smo dovolili, da ja pes dobro ovohal dojenčka, ko smo prispeli domov. In več smo ga imeli v dnevni sobi kot prej, da se ne bi čutil odrinjenega, čeprav je vedno spal zunaj in se zunaj tudi večinoma zadrževal.

Ne bi o tem, da sta potem postala neločljiva prijatelja.

 

Otroci in živali lahko bivajo skupaj, ni potrebe, da se žival, sploh mačke in psi, izrinejo iz prostora, v katerem po novem kraljuje dojenček. Je, ob primernih ukrepih, dovolj prostora za vse. Dojenček naj bo kralj, a s spremstvom.

 

Mamamia

mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. okt 2010 17:34

18102010_29026092010_29004102010_290

Tole je naš ta nabolj mičken. Ker so ga prehitro vzeli od mamice, ni mogel do kraja izživeti sesalnega refleksa (a se temu tako reče??) in ker mačjih dud še ne poznamo, je odkril repek od plišastega medvedka in zdaj, kadar začuti potrebo, pridno hodi cucljat repek. In gnete z nogicami po medvedkovi zadnji plati, kakor bi svojo mamico po trebuščku. Ne vem pa, kaj bomo storili, ko bo medotu repek odpadel. Verjetno ga bomo nazaj prišili

lp

cervus

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

19. okt 2010 17:50

Tole je pa naš zlobec Oskar :) Ebonlass pa kuhat tud zna :) Sporočilo je spremenil(a) Ebonlass dne 19.okt 2010 17:52

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

19. okt 2010 18:38

ja naor res je tako in če bi bila jaz na takšnem položaju,da bi lahko kaj spremenila za živali bi že pokazala tem mučiteljem živali sedeli bi za zapahi,poleg tega bi jih pa dala delat v kakšno zavetišče za živali !!!! slikice so pa res super! pa pazite da se oskar ne sp...!!!!!!!!!!!!!!!!!! čebulka

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

19. okt 2010 19:33

Naš razvajeni mačkon Maki :)

 

Maki prosi...

 

Bojanca

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

19. okt 2010 19:38

joj multivitamin bravoo,bravooooooooooooo tako se govori jaz sem do sedaj pobožala vsakega psa,ki sem ga videla,pa me ni še noben ugriznu -od rotvajlerja do pinča. No ne rečem,da sem imala srečo ampak,če sem lahko malo zlobna po moje pes čuti,če imaš živali rad al ne! No mogoče se motim,ampak a se spomnite tistih 3 kaj so že bili,ko so ogrizli in "umorili" lastnika?... No po mojem mišljenju žival prav tako čuti kot človek!!! Če se motim,me prosim popravite!!! čebulka

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

19. okt 2010 19:39

naša "Zverina" je eden od štirih muckov, ki jim je pri tednu starosti mama muca poginila. Moja mama je vsake 4 ure z muce hranila preko šprice z mačjim mlekom, sedaj so stari mesec in pol. Objavljenega lepotca bomo obdržali pri nas, čeprav še mene malo stiska, ker je revež prišel s kmetije v blok. Ampak očitno uživa v pozornosti. tukaj bratec pa še en njun objem klavdija Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 19.okt 2010 19:45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti