Kulinarika.net v2.026 - nov uporabniški profil, pomembno!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2010 11:14

Na portal smo skušali postaviti čim več informacij, ki so pomembne in jih prej ni bilo. Prej smo na potalu povedali kdaj so bile zvezdice izbrisane in si potem kliknil na single klik, kot ti praviš. Zdaj pa ni prostora za info o zadnjem brisanju. Zato je info o zadnjem brisanju skupaj z brisalcem v popupu.

Npr. imaš pa na portalu zdaj single clicke za novosti zadnjih 3 dni, od zadnjega obiska ipd. česar prej ni bilo.

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

16. okt 2010 12:43

jernej je napisal/a:

Mislim da sem odkril napako, se posipam s pepelom Včeraj sem na hitro dodal še možnost psevdonima. Tisti, ki ste hkrati vtipkovali psevdonim in svoj opis res ni ničesar shranilo. Večina ima psevdonim enak up. imenu, vidim pa da ravno *etka in mišzmoke uporabljata šumnike in posebne znake, tako da psevdonima še nimata.

Sta v isti potezi (pred shranitvijo) vtipkali tako psevdonim kot opise? Če je temu tako, se vama iskreno opravičujem. Zdaj deluje. Shranjeno je takrat ko spodaj pod gumbom spremembe napiše: SPREMEMBE SO SHRANJENE z modro barvo.

Jernej - administrator

Ja, v isti potezi, le da sem iz miš ratala mis , sicer pa to s psevdonimom itak ne razumem, čemu bo služil ?

Lep, sončen dan še naprej!

mišzmoke

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

16. okt 2010 20:46

To ni poštenoooooooooooo. Danes pravi, da je psevdonim Etka že zaseden. Če bi mi včeraj shranilo, potem bi bil moj

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2010 20:49

Ja avtomat je up. imenu etka dodelil psevdonim etka. Nisi imela možnosti

Kaj pa če si daš _etka? ;-)

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

17. okt 2010 8:12

Pri meni je tako:ko grem na nastavitva mi se odpre -STATUS VAŠE NAROČNINE NA PLUS PAKET:niste naročeni......

Osnovni profil  se mi ne odpre.

golubić

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2010 8:51

Lahko ponovno poskusiš? Ponoči sem menjal programsko knjižnico v novejšo, pa se kot kaže ni izšlo.

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

17. okt 2010 9:53

Zdej je v redu,hvala.

golubić

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

17. okt 2010 23:03

Kako pa to, da je psevdonim s0ncek že uporabljen? (V psevdonimu je številka nič, ni črka o). Saj nima nihče takšnega nicka na KulSlo. Ali ga je mogoče kopiralo meni? Verjetno ne, glede na to, da imam na koncu nicka * ... ? s0ncek*

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2010 6:54

Jah, žal nekdo ima, saj lahko preveriš...

http://www.kulinarika.net/clani/s0ncek/

Saj psevdonim ni blazno pomembna reč, fino je da je nekaj drugega kot tistih 16 znakov in številk. Da se lažje napiše. Na KulSlo že nekih 10 let pri prijavi piše, da svetujemo da v up. imenu ne uporabljate "eksotike". Zdaj je pa enkrat prišlo prav.

Ampak ne sekiraj se, imaš čisto ok tako kot imaš zdaj ... Večina te tako najde na klik (99.99%) in preko iskalca splošnega (kar sicer še ne deluje).

Jernej - administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti