Kulinarika.net v2.026 - nov uporabniški profil, pomembno!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. okt 2010 22:43

Drejček, meni lepo briše zvezdice... Pravzaprav mi zaenkrat vse dobro deluje.

Jernej - administrator

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

16. okt 2010 0:50

V nastavitvah sem pri razširjeni varianti pridno izpolnila, kliknila na "spremembo" in šla drugam, zdaj pa sem hotela nekaj preverit, pa je vse prazno. Je tako prav?!

lp

mišzmoke

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2010 7:41

Ne seveda ni prav ; Pa si kliknila na spremembo in ti je napisalo z modrim: spremembe so shranjene? Kateri brskalnik imaš?

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

16. okt 2010 8:01

Pri meni je pa sprmenjen naslov shranilo. Pri razširjenem profilu pa je prazno. Spreminjala sem včeraj.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2010 8:25

Mislim da sem odkril napako, se posipam s pepelom Včeraj sem na hitro dodal še možnost psevdonima. Tisti, ki ste hkrati vtipkovali psevdonim in svoj opis res ni ničesar shranilo. Večina ima psevdonim enak up. imenu, vidim pa da ravno *etka in mišzmoke uporabljata šumnike in posebne znake, tako da psevdonima še nimata.

Sta v isti potezi (pred shranitvijo) vtipkali tako psevdonim kot opise? Če je temu tako, se vama iskreno opravičujem. Zdaj deluje. Shranjeno je takrat ko spodaj pod gumbom spremembe napiše: SPREMEMBE SO SHRANJENE z modro barvo.

Jernej - administrator

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

16. okt 2010 8:55

Jernej, spremembe v profilu sedaj delajo, včeraj mi niso; vidim, da si odpravil napako.

Ne razumem, kaj si mislil pod brisanjem zvezdic, single click na osnovni strani še vedno ne deluje. Če pa misliš na brisanje zvezdic iz profila, če prav razumem, je pa pot še bolj komplicirana kot dual click na osnovni strani in kot taka, vsaj zame, neuporabna

LP

Drejček

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

16. okt 2010 8:56

Aja, in kam je treba kliknit, da se prikaže, kar smo napisali v javni profil?

Drejček

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

16. okt 2010 9:07

Vsaka čast Jernej vse tole, kar si(ste) se z novo kulinariko lotil(i) delat, je res podvig. Kulinarika gre iz dobrega na še boljše

tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2010 9:09

drejček: Meni je tudi bolj komplicirana pot. Pravazprav, če sem iskren, ne razumem kaj želiš. Single klik? Saj odpreš popup okno in jih izbrišeš, v čem je težava? Ali pa greš v nastavitve in jih izbrišeš? Ti bi rad na osnovnem portalu imel gumb za brisanje? Upam vseeno da lahko potrpiš in odpreš popup in jih izbrišeš. Saj če jih brišeš vsak dan potem nimajo pravega pomena, zato te nisem dobro razumel. Te zvezdice se brišejo ... redkeje, da pridejo do svojega pomena. In sem sklepal, da če jih kot primer izbrišeš enkrat na teden, da uporabniku ni pretežko dvakrat klikniti (enkrat da odpre pravo stran in drugič da jih izbriše).

Javni profil se še ne prikaže... bo, bo...

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

16. okt 2010 10:48

Ravno tisti pop-up; v prejšnji verziji ga ni bilo, in je deloval single-click: klik na brisanje in jih je brisalo, zdaj pa najprej odpre pop-up okno. Jaz osebno v tem ne vidim smisla, sem pa samo uporabnik strani in ne njen avtor oz. administrator. Priznam, sem zatežen, samo ne vidim smisla v kompliciranju ...

LP

Drejček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti