Lepa novica

neznan uporabnik

tema odprta - 13. okt 2010 17:22 | ogledi: 5.383 | odgovori: 16

Verjamem, da nisem edina, ki je zaradi uspešnega reševanja čilenskih rudarjev dobre volje.

 

Kaj vse se da, če se hoče!!

 

japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. okt 2010 17:38

cervus

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

13. okt 2010 17:39

Dobra tema - ena lepa novica na dan odnese slabo volj stran. Dobrojedka

neznan uporabnik

13. okt 2010 17:49

Ma ja, ko bom velika, bom izdajala časopis, kjer bodo same dobre in stimulativne novice. Meni je v slabovoljnem miljeju težko živeti. In se trudim, da poiščem, kaj in kako se nekaj da, in ne j***m tistih, ki mi razlagajo, kako se nekaj ne da.

Topogledno vedno dobim parking pri vhodu v gledališče, kino, štacuno...ker vsi obupajo, da "je vse zasedeno" in parkirajo kilometer stran, jaz pa otmeno navalim direkt v bistvo.

Evo, pa se spet duvam, čeprav to ni bil moj namen.

 

Moj namen je bil še enkrat povedati, da so problemi zato, da se rešujejo.

In rešijo.

Ker rešitev vedno obstaja.

 

 

japaja

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

13. okt 2010 18:02

Jaz že ves dan držim pesti, da bi vse šlo v redu do konca, do zadnjega rudarja in reševalca!

Ampak, kot praviš Japaja, mislimo pozitivno; VSE BO ŠLO KOT PO MASLU!

Issi

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. okt 2010 18:06

Glede čilskih rudarjev: ( ops, po dolgem času mi smeškoti delajo ).

Glede parkiranja pred vhodom v gledališče, jaz tudi nikoli nimam problemov. Enako je tudi pred vhodom v opero ( kar ne velja za operno klet, pravzaprav je veljalo v časih, ko sem bil tam skoraj redni gost ).

Japaja, tale ti je beseda čudno napisana: j***m, kaj pravzaprav to pomeni?

ežoj

neznan uporabnik

13. okt 2010 18:09

J***m pomeni:

japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. okt 2010 18:53

Japaja, kot bodoča lastnica časopisa s samimi dobrimi novicami vedi, da boš imela nizko naklado, kajti slaba novica je dobra novica.

Drugič, jaz tudi nimam problemov s parkiranjem pred Opero in Dramo, ker pridem peš.

To malo za šalo.Naprej pa zares.

In, ja tudi jaz sem nadvse zadovoljna z današnjim razpletom, sploh, ko sem slišala za veliko tovarištvo, ki vlada med ujetimi rudarji.

Obenem pa sem zelo vesela, da ste tukaj na Kul Slo taki fajn ljudje in sem prav rada v vaši družbi.

 

naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. okt 2010 20:26

naor je napisal/a:

Japaja, kot bodoča lastnica časopisa s samimi dobrimi novicami vedi, da boš imela nizko naklado, kajti slaba novica je....

naor

Mogoče pa bi bili nekateri presenečeni in ne bi bilo tako. Evo, jaz se naročam na tvoj +++++časopis, japaja.

Za rudarje, še posebej ZADNJEGA med njimi, pa držim pesti že kar nekaj časa.

rimljanka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

13. okt 2010 21:22

Fino bi bilo, da bi se takšna energija, ki vlada danes po vsem svetu, ko držimo pesti za nesrečne/danes pa najbolj srečne rudarje, prenesla tudi še na druga področja...

 

Sicer pa jaz imam vedno v mislih, predvsem takrat, ki mi/nam ne gre vse po maslu, da smo vedno postavljeni pred tolikšne izzive, kot jih (še) zmoremo prenesti in vsaka stvar/dogodek ima svoj namen ...

katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti