Očala z dioptrijo

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. okt 2013 20:28

Tako mimogrede, jaz v mlajših letih sploh nisem pogledala tipa, če ni očal na nosu.

Loni Makaroni

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. feb 2014 1:00

Da nadaljujem: Čez en mesec imam pregled pri okulistu in ker so letos moderna očala z bolj "udarnimi" okvirji, sem se med drugimi opravki oglasila pri dveh optikih, da si jih ogledam. Našla sem nekaj okvirjev, ki so mi bili všeč. Z vsakim okvirjem na nosu sem naredila en bolj ali manj ponesrečen selfie.  Doma si v miru ogledujem, kateri okvir mi najbolj paše. V enih izgledam kot knjižničarka (seksi namenoma izpuščeno)  , v nekaterih se mi je zdelo, kot da sem stopila iz 1960ih let. Zanimivo je to, da so mi na sliki najmanj všeč tista očala, ki so mi bila pri optiku najbolj všeč. In v tistih, ki so mi bila najmanj všeč, izgledam najbolje. 

Ko dobim novo dioptrijo, bo proces čisto eostaven.  Razen seveda, če ne dobijo še kake nove pošiljke ali dveh ali treh... 

 

Aja, potem pa še slike objaviš na Fb ali pošlješ kakim zanesljivim kritikom, ki ti morajo ja ali ne lepo razložiti. :)

 

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 02. 2014 01:14

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. feb 2014 9:30

Sem kritiziral :)

Commis débarrasseur

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

2. feb 2014 10:01

Mogoče bo malo off-topic. Jaz vid imam enkraten. Zaenkrat še. Me pa resnično motijo po trgovinah tele deklaracije. To na tako malo nalepko stlačijo vse skupaj, da že jaz si nesem povečevalno steklo. Pa še niti to včasih ni dovolj.

 

Lp

preprost

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. feb 2014 17:03

Vanja, pozabi na modne trende in kaj je letos. Očala se nosijo dlje časa in je bolje, da se vzame nekaj brezčasnega. Jaz bi na tvojem mestu iskala kaj v tankega in lahkega in grafitastega (ker s tem se težko udari mimo), če greš pa na klasiš plastično maso za okvir, bi pa jaz na tvojem mestu iskala nekaj, kar je podobne barve kot tvoji lasje (ergo, nekaj lešnikovega) in bolj oglatega. Preveč temni okviri ali pa kakšne mačkaste oblike ali pa preveč eksplicitne barve so očalni ajoj.

Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. feb 2014 17:12

Wendy, vse kar opisuješ, je bilo avtomatsko izločeno.  Imam pa poln kufer no frame očal. 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti