Kruhomat iz lidla - vaše izkušnje

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

tema odprta - 8. okt 2010 19:40 | ogledi: 7.134 | odgovori: 2

Ob skoku v nedavno odprti lokalni Lidl sem opazila kruhomat za 30 evrov, pa me zanima, ali ima kdo s tem kruhomatom kaj izkušenj. Če da, kakšne so vaše izkušnje? A nakup priporočate ali odsvetujete? Kakšne so njegove morebitne slabosti oz. zakaj vam je všeč?

V dosedanjih temah o kruhomatih nisem zasledila pisanja o tem Lidlovem. Če je to že kje bilo, pa sem v poplavi prispevkov o tej temi to spregledala, bi prosila za povezavo.

Hvala za pomoč.

Maja

motovilčica

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

8. okt 2010 22:40

za nas najboljši kruhomat, kar smo jih (4 različni do zdaj). Zelo dober kruh, fina skorja, zapečen tudi od zgoraj. Vendar pečemo izključno na kratkem programu, na normalnem pa preveč vzhaja in se potem sesede.

čoko

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

9. okt 2010 9:17

Čoko hvala. Jaz s kruhomati nimam nobenih izkušenj, zato bo tvoj nasvet prišel zelo prav, tudi to glede kratkega programa. motovilčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti