Goveji steak

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

13. maj 2016 15:46

Jaz pa ne vem, kako se pravilno speče rare stejk?  A dobim nagrado Marije Trudne?

marjja

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

14. maj 2016 1:53

Saj se fant trudi, no!  Pa zabaven način pisanja ima, mene je tole razglabljanje kar parkrat lepo nasmejalo. 



Katrca11

Sporočilo je spremenil(a) Katrca11 dne 14. 2016 02:07

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

14. maj 2016 7:31

Katrca11 je napisal/a:
Saj se fant trudi, no!  Pa zabaven način pisanja ima,

No, ja ....  tisto o vaginalni flori ni bilo ravno na nivoju in v tej temi nima kaj iskati. Razen če ob serviranju stejkov gostom za boljši tek servira tudi predavanje o njej in ustreznih pripomočkih . 

Cila

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

15. maj 2016 7:09

Saj ga ne jemljem resno. Mogoče sploh ne zna kuhati, pa kopira tekste, da bi bil bolj pomemben? Olike ga res še niso naučili, drži!

Katrca11

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

16. maj 2016 11:26

Cila je napisal/a:
Katrca11 je napisal/a:
Saj se fant trudi, no!  Pa zabaven način pisanja ima,
No, ja ....  tisto o vaginalni flori ni bilo ravno na nivoju in v tej temi nima kaj iskati. Razen če ob serviranju stejkov gostom za boljši tek servira tudi predavanje o njej in ustreznih pripomočkih . 

Cila

Karkoli vaginalnega v skoraj kateremkoli kontekstu je kul!

Commis débarrasseur

situla  

član od: 6.1.2012

sporočila: 45

16. maj 2016 13:54

Punce, kaj se pritožujete! To Rodinovo drobnjakarsko posredovanje osnovnih pojmov o steakih in njegovo globokoumno razglabljanje o tem in onem je pa ja nekaj posebnega in navdihujočega. Taki pametnjakoviči nekako sami sebe lovijo za rep.

Pa ta Rodinov citat: "Kaj si ponudila zraven" "Zraven sem ponudila ..."  Ha, ha.

Ah, Rodin, kaj pa ti ponudiš zraven rare steaka?

situla

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

16. maj 2016 15:17

Svinjski rilec?

ZZak , za kvantanje  se ve kdo ga uporablja, tisti, ki za delo ni sposoben. Po načelu Butalskega kovača: Če sam ne znam, bom pa druge učil! 

Katrca11

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. maj 2016 15:59

Kje pa je bilo tu kaj kvantanja? Saj ni nihče nikogar nikamor pošiljal ali kakšno kletvico uporabil?

Iskreno rečeno, sem delovno sposobna pa mi včasih kakšna sočna kletvica uide. Seveda ne na Kulslo, v realnem življenju pa. A naj rečem tristo zelenih kosmatih ali krščen Matiček, če se ruknem v vogal mize in vse zvezde vidim? U tri pm pa zelo pomaga ...

mamamia

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

16. maj 2016 17:16

mamamia je napisal/a:

Iskreno rečeno, sem delovno sposobna pa mi včasih kakšna sočna kletvica uide. Seveda ne na Kulslo, v realnem življenju pa. A naj rečem tristo zelenih kosmatih ali krščen Matiček, če se ruknem v vogal mize in vse zvezde vidim? U tri pm pa zelo pomaga ...


Mamamia,  ... 

Nečesa pa vseeno ne razumem: zakaj vsi komunicirate z avtorico oziroma članico KulSlo rodin kot z moškim Saj se je vendar označila za žensko, ko se je včlanila na Kulinariko, kar se ja lepo vidi, ima namreč tisto čedno damico zraven uporabniškega imena. Sklepam, da je rodin izkušena mojstrica žara, sicer verjetno malce starejša, ki prihaja bodisi iz Bohinjskega kota ali pa morda iz Gorij -  tam namreč nekatere gospe v zrelih in poznejših letih govorijo po moško oziroma "na fanta", ki pa po pisanju sodeč žal nima ravno najlepšega mnenja o predstavnicah istega/lastnega spola .

Če se morda motim in gre bodisi za namerno izbiro nasprotnega spola (hmmm, odlična seznanjenost z vaginalno floro) ali pa za nehoten in neljub spodrsljaj ob prijavi, se članici/članu rodin vnaprej prav prijazno opravičujem  & .

 vsem prisotnim in  lep dan z veliko še naprej vam želim (definitivno predstavnica ženskega spola

 

 



Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 16. 2016 17:17

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. maj 2016 17:50

Katarinči je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

Iskreno rečeno, sem delovno sposobna pa mi včasih kakšna sočna kletvica uide. Seveda ne na Kulslo, v realnem življenju pa. A naj rečem tristo zelenih kosmatih ali krščen Matiček, če se ruknem v vogal mize in vse zvezde vidim? U tri pm pa zelo pomaga ...


Mamamia,  ... 

Nečesa pa vseeno ne razumem: zakaj vsi komunicirate z avtorico oziroma članico KulSlo rodin kot z moškim Saj se je vendar označila za žensko, ko se je včlanila na Kulinariko, kar se ja lepo vidi, ima namreč tisto čedno damico zraven uporabniškega imena. Sklepam, da je rodin izkušena mojstrica žara, sicer verjetno malce starejša, ki prihaja bodisi iz Bohinjskega kota ali pa morda iz Gorij -  tam namreč nekatere gospe v zrelih in poznejših letih govorijo po moško oziroma "na fanta", ki pa po pisanju sodeč žal nima ravno najlepšega mnenja o predstavnicah istega/lastnega spola .

Če se morda motim in gre bodisi za namerno izbiro nasprotnega spola (hmmm, odlična seznanjenost z vaginalno floro) ali pa za nehoten in neljub spodrsljaj ob prijavi, se članici/članu rodin vnaprej prav prijazno opravičujem  & .

 vsem prisotnim in  lep dan z veliko še naprej vam želim (definitivno predstavnica ženskega spola

 

 



Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 16. 2016 17:17

 

Naslednja stvar je enako pomembna - steaki so moška stvar. Jasno ? (to mi deluje kot da piše moški). To ne trdim zaradi sexizma, (čeprav priznam, da sem alergičen na reklame za ....

Pa še v kakšnem stavku piše v moškem spolu, zato domnevam, da je moški. Re pa je, da o steakih nekaj ve.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti