Davek na npremicnine( poskusni izracun)

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

6. okt 2010 9:58

Frina jaz zelo rada berem tvoje poste in se tudi dosti naučim iz njih. anitram1, a mogoče to iščeš? http://prostor2.gov.si/javni/login.jsp lp, pinka

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

6. okt 2010 12:23

pinka je napisal/a:
Frina jaz zelo rada berem tvoje poste in se tudi dosti naučim iz njih. anitram1, a mogoče to iščeš? http://prostor2.gov.si/javni/login.jsp lp, pinka
ja to je nekaj podobnega, vendar zelo težko prideš not. Sem pa pred letom gledala, je bila grafika čist druga. Za moje potrebe bolj pregledna. LP, anitram1

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

6. okt 2010 13:26

Bravo frina Več bi moralo biti takih, da bi opozarjali na nepravilnosti, ki se dogajajo v družbi in bi se mogoče tudi država oz. njeni organi zbudili zvezdica55

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

6. okt 2010 14:01

Mene pa zanima, če ste že vsi dobili ta obvestila??

rrr

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

6. okt 2010 14:15

Danse sem končno izvedela še za eno zelo miniminimalno ocenjeno hišo. Samo, da nisem edina. Še vedno pa si nisem vzela časa za čekiranje, kako in podlagi česa so ocenili tako. Saj bom. Kmalu. ATNES

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

6. okt 2010 14:48

pinka je napisal/a:
http://e-prostor.gov.si/ lp, pinka
ta stran je zelo obremenjena, tako, da bo treba verjetno vzeti kar pot pod noge. Ko sem pred kakšnim letom gledala na teh strani še ni bilo gor hišk in dreves,(izpisale so se kot mejne kopije) tako, da se ni nič dalo špegati k sosedom, sedaj sem pa kar lepo vidi, kdo ima kaj (bazen..,pa tudi kakšen drug greh se opazi). anitram1

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. okt 2010 17:22

Bom napisala bolj naravnost: če se vam zdi, da je nekaj narobe z izračunom, spravite stvari v red, ker se bo dogajalo, da bodo podatke o vašem premoženju  jemali po tej osnovi in po izteku roka ne bo mogoče pomagati. Opozorite tudi tiste, ki se jim zdaj  to ne zdi pomembno.

Na pripombe bom pogledala zadnji teden, ker so zdaj vsi gor, če ne čakajo v vrsti.

Moja pripoved o malomarni državi, ki podarja denar ljudem samo zato, ker si drznejo  goljufati, dokazuje, da se sedaj lahko goljufa in to uspešno, na drugi strani pa ljudje brez dohodkov vračajo denar, ki ga nimajo iz česa, ker je pri teh država silno natančna. Temu se reče koruptivnost.

Ampak to, da pri teh koruptivnih dejanjih sodelujejo državni organi, to   je pa izbilo sodu dno.

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2010 20:01

Če veš za sum na koruptivno dejanje, ga boš kot lojalna državljanjka vsekakor prijavila ustreznim državnim organom, ki so dolžni koruptivna dejanja odpravljati. Ni forum mesto, kjer bi se v imenu izvajanja pravice do izražanja svojega mnenja veljalo sprehajati po tanki liniji, ki meji mnenja na eni strani in izkrivljanja, polresnice in verbalne manipulacije na drugi strani. Zlasti, če je oseba tolikanj pismena in vešča izražanja, da ji tudi ta linija ni tuja in glavi nevidna. Vendelina jr.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. okt 2010 23:09

Vendelina jr. je napisal/a:
Če veš za sum na koruptivno dejanje, ga boš kot lojalna državljanjka vsekakor prijavila ustreznim državnim organom, ki so dolžni koruptivna dejanja odpravljati. Ni forum mesto, kjer bi se v imenu izvajanja pravice do izražanja svojega mnenja veljalo sprehajati po tanki liniji, ki meji mnenja na eni strani in izkrivljanja, polresnice in verbalne manipulacije na drugi strani. Zlasti, če je oseba tolikanj pismena in vešča izražanja, da ji tudi ta linija ni tuja in glavi nevidna. Vendelina jr.

Nisi razumela pointa moje zgodbe. Vse številke, ki so nekje zapisane in so zapisane v teh izračunih, so pomembne in jih je treba obravnavati in popraviti tako resno zato, ker bodo v prihodnosti, ko se bo rok za pritožbe IZTEKEL, pomembne pri uveljavljanju naših pravic. In me res skrbi, da bodo ljudje, ki nimajo dostopa na internet in ne znajo predvideti teh posledic, imeli težave.

Mislim, da bi bilo prav, da se mi za svoje žalitve opravičiš, ker na ta forum tako obnašanje ne spada.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti