Trgovina z pripmočki za " izdelaj sam "

trlica  

član od: 29.2.2008

sporočila: 49

1. okt 2010 11:12

V Postojni ima te stvari trgovina Stil, na kremenci, blizu Tuša. trlica

Liza perle niza  

član od: 1.10.2010

sporočila: 1

1. okt 2010 11:37

Spoštovana Rakunka, zasledila sem tale vaš zapis: "Z Liza Perle pa jaz nisem zadovoljna, ker mi je ženska svetovala napačen material za izdelavo verižic in sem pri njih cca.20eur zapravila za neko stvar, ki mi ne pride prav čisto popolnoma nikjer." Ker želimo svojim strankam vedno ugoditi po najboljših močeh, mi je žal, da ste vi tako razočarani. Zanima me predvsem, kaj ste kupili, glede na to, da je neuporabno (za 20 eur ste morali nakupiti res veliko stvari, pri nas nič od materiala ne stane več kot 5.75 eur) ... Prosila bi vas, da se oglasite z nakupljeno robo in vam jo bomo rade volje zamenjali za karkoli drugega po vaši želji ... Pa lep dan še naprej, LIZA perle niza www.liza.si Liza perle niza

amam  

član od: 2.10.2010

sporočila: 1

3. okt 2010 20:02

Pozdravljene, kar lepo število trgovinc naštevate. Jaz sem zelo zadovoljna s trgovino Liza...prijazni, ogromno perlic imajo pa še zelo prijazni so. poleg tega pa se mi zdi, da so najcenejši kar se perlic tiče v Ljubljani. lp amam amam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti