Problemi s prebavo

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

2. okt 2010 9:55

Se strinjam naor, ko non stop ješ tablete se lepega dneva zamisliš in se ti vse upre. Začelo se je s stresom, nadaljevalo z rano na dvanajsterniku, potem s črevesjem. Požrla sem ogromno tablet, da so se mi dobesedno uprle.Da ne povem kolikokrat sem ponovila kuro z 3 antibiotiki naenkrat, po katerih sem bila čisto izmučena. Ko sem šla nazadnje iz lekarne z vrečo zdravil sem si rekla, konec. Poklicala sem mojega bioenergetika in se dogovorila za obisk. V enem trenutku je bilo težav konec. Zdravnik pa je na kontroli rekel a ne kako so tisti 3 antibiotiki pomagali. Zdaj živim drugače. Pazim na prehrano, redno telovadim in skrbim za sprostitev. Že en sam sprehod veliko naredi, kaj šele pogovor... Če sami zase ne naredimo nič tudi drugi ne morejo bistveno drugače. Tablete so pa začasna rešitev.

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

2. okt 2010 12:12

Pri zagovru diplome sploh nisem imela težav s tem, samo tisto obično tremo.

 

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti