Večerjo dela 12 letnica

princes  

član od: 3.8.2010

sporočila: 12

1. okt 2010 18:56

moja punca se je zagrela za vse te recepte vendar se še ni odločila. hvala! življenje je plezanje, a razgled je krasen

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

1. okt 2010 19:26

Predolgo odlašanje lahko vodi v usahnitev želje po pripravi večerje. Mami, kuj železo, dokler je vroče. Srečno in dober tek. paulinne

princes  

član od: 3.8.2010

sporočila: 12

2. okt 2010 17:16

bom,bom ampak ona se se šele ogreva. zdej mam tut kuharske knige povsot drugje kot na polici življenje je plezanje, a razgled je krasen

princes  

član od: 3.8.2010

sporočila: 12

2. okt 2010 17:17

in hvala za predloge. pečena jabolka so jo vabila a si je premislila zato išče še drugje življenje je plezanje, a razgled je krasen

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. okt 2010 11:53

palacinke!!!! To je bila moja prva stvar ki sem jo znala naredit.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

4. okt 2010 12:21

Mene je hčerka pri svojih 10-11 letih pričakala, ko sem prišla iz službe z zrezki v omaki in rižem kot prilogo. Omaka je bila bolj kot ne vodena in preslana, riž napol surov, ampak je vseeno dobila kup pohval. In ko je sama povedala, da ni tako dobro kot naredim jaz, sem ji povedala, daj je skuhala zelo dobro, sem ji pa hkrati dala nekaj nasvetov kako narediti še boljše. Danes sicer kuha samo kadar je nuja, kar pa naredi je vse dobro.

tejkica

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

4. okt 2010 18:20

Ampak princes, reci hčerki naj se hitro odloči, ker čas tako beži in kar naenkrat bo leto naokoli...

zeta

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

4. okt 2010 20:26

Naj skuha svojo najljubšo jed ali pa eno svojih najljubših. Pa poskusi ji dopovedati, da to ne bo edina prilika v njenem življenuju, ko bo kuhala, zato naj si ne zmišljuje preveč in naj pač skuha tisto, kar ima najraje ali kar ji v tistem trenutku pade na pamet. motovilčica

princes  

član od: 3.8.2010

sporočila: 12

9. okt 2010 20:54

uf, se opravičujem ker me neki časa ni blu najprej palačinaka njen komentar je bil da jih vedno pomaga delati meni zato ne drugače se pa odloča med tremi jedmi hvala u naprej! življenje je plezanje, a razgled je krasen

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

10. okt 2010 9:32

Od 29.septembra se odloča? Še vedno? Mamica - verjetno jo crkljaš in zavijaš v vato, še vedno je tvoja mala pikica, ampak...punca je stara 12 let. Kot berem statistiko- je velika verjetnost. da bo čez dobro leto začela seksat. Torej priprava obroka sedaj ni veliko remek-delo. Za primerjavo - pri enajstih je moj sin naredil prvo torto - švarcvaldsko. Z okraševanjem vred. Ker se mu je zljubilo nekaj sladkega in sem rekla - izvoli, meni se ne da pacat. Hči je bila pa bolj mahnjena na hladno kuhinjo in dekoriranje, tako da smo ji v tem pogledu prepustili vse aktivnosti za razne priložnosti v približno isti starosti. V moji generaciji je bilo pa z vstopom v šolo otrokom jasno, da bodo ob prihodu domov morali pogreti, dokuhati kosilo in skuhati vsaj krompir ali riž. Pri 7 letih. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti