Kruhovi cmoki

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

30. nov 2003 16:53

Hojla! Za kuhanje kruhove štruce iz mase za kruhove cmoke se namesto pomokanega prta zelo dobro odnese celofanasto črevo za kuhanje tlačenke in podobnih mesnih zadev. Dobi se ga pri mesarju. Kuhanje je zelo enostavno. LP - AžoKoh!

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

1. dec 2003 13:06

ali doma narejene kruhove cmoke lahko kuham v pari? Namreč, večkrat uporabim pečjakove, ki se kuhajo na pari - zelo fajn.

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

1. dec 2003 15:29

Danes sem kruhove klobasice kuhala na pari - imam namreč električni soparnik. Bili so nam zelo všeč, ker niso tako "pocasti", kot kuhani v kropu. Tina

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

2. dec 2003 22:33

Kristy, lepo prosim zaupaj mi kje si kupila električni soparnik - in malo mi prosim povej kako to izgleda in deluje. Že celo večnost iščem kvaliteten soparnik za kuhanje kruhovih cmokov, skutinih cmokov, zelenjave, štrukljev ipd, vendar ga nikjer ne najdem :((((( tudi meni ratajo kruhovi cmoki takšni razpacani in sedaj imam tega dovolj, zanašam se nate :) PLEASE! LP Zala

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

3. dec 2003 6:33

Zala! Soparnik mi je podarila sestra, ker se non-stop borim z odvečnimi kilogrami. Je zelo super zadeva in lahko sopariš dve stvari naenkrat, ker je v "nadstropjih", pa še eno plast lahko pregradiš. V spodnji del naliješ vodo, zgoraj pa eno ali dve plasti. Naravnaš električno uro - do 60 min in pustiš. Jaz ga uporabljam v glavnem za kuhanje štrukljev, cmokov in seveda tudi za zelenjavo. Moram pa priznati, da ga do sedaj še nisem toliko uporabljala, kot bi lahko, ker sem ga imela v oddaljeni shrambi, sedaj pa sem si ga prestavila v kuhinjo, da bo bolj pri roki. Za model ne vem, ker sem trnutno v službi - lahko pa popoldne pogledam, če želiš. LP Tina

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

3. dec 2003 13:42

Kristy, če prav razumem je to čisto poseben kos posode (povsem zase), torej se ne vstavi že v neko drugo posodo? In ta soparnik že ima vgrajeno el. uro in ti ga samo priklopiš v vtičnico (kot npr. mikser)? Ja, res bi te lepo prosila če mi poveš kakšen model imaš, proizvajalca, itd.. če pa imaš možnost, da bi vprašala sestro, kje ga je kupila, bi bil atega podatka neznasko vesela (sem v časovni stiski :) LP Zala

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

4. dec 2003 7:42

Bok! Ja, to je povsem samostojna zadeva. Model je HOUSE WORTH, uvoznik pa je REC TRADE d.o.o., Skaletova 12/a Celje. Soparnik je bil kupljen nekje v Ljubljani - sestre pa ne dobim na telefon, ker imal ful zmešane izmene dela. LP Tina

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

4. dec 2003 13:24

kruhovi cmoki se krasno podajo k govejim zrezkom v omaki ter divjačini.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. dec 2003 13:51

Njam, njam, ta prvo stvar smo imeli včeraj pri nas za kosilo... Ena najboljših stvaritev iz loncev moje mame. Čau, Loni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti